Jolanta Kwaśniewska to jedna z najlepiej wspominanych pierwszych dam w Polsce. Żonę Aleksandra Kwaśniewskiego podziwiali wszyscy Polacy za jej ogromne wyczucie stylu, wielką grację i umiejętność jedzenia bezy. Wydawałoby się, że jest szczęśliwa u boku męża. Szczere wyznanie Kwaśniewskiej dotyczące jej małżeństwa wywołało potężną burzę w mediach. 

Dopiero po latach była pierwsza dama zdecydowała się ujawnić szokującą prawdę o swoim małżeństwie. Szczerą rozmowę z byłą prezydentową przeprowadzili dziennikarze z czasopisma Newsweek.

ZOBACZ TAKŻE: Wyborcy PiS stanęli jak wryci. Kwaśniewska szokująco o Dudzie

Szczere wyznanie Kwaśniewskiej: „Byłam samotną matką”

Była prezydencka para pobrała się, kiedy oboje byli jeszcze bardzo młodzi. On miał 26 lat, ona zaledwie 25. Małżeństwo doczekało się córki Aleksandry. W najnowszym wydaniu tygodnika Newsweek opublikowano wywiad z pierwszą damą, w którym opowiedziała o trudach małżeństwa i macierzyństwa. Jolanta Kwaśniewska szczerze wyznała, że często czuła, że mąż stawia politykę nad sprawy rodzinne, przez co często czuła się zaniedbana.

– Pamiętam rok 1993, nasza córka miała 12 lat. Męża przez tydzień nie było w domu. Była komisja konstytucyjna, a wcześniej Okrągły Stół. Zawsze coś było. Tak naprawdę byłam matką samotnie wychowującą dziecko – powiedziała w rozmowie z Newsweekiem.

Ponowny rozkwit małżeństwa Kwaśniewskich

Teraz, kiedy Aleksander Kwaśniewski nie jest już tak aktywny politycznie, para ma dla siebie bardzo dużo czasu. Udało im się przetrwać trudne dni, kiedy byłego prezydenta doszczętnie pochłaniały ważne sprawy państwowe. Aleksander Kwaśniewski wyznał w rozmowie z dziennikarzami, że fakt, iż oboje bywają zadziorni niezwykle pomógł im przetrwać kryzys.

– U nas nie ma cichych dni, obrażania się, które trwa tygodniami – powiedział były prezydent.

ZOBACZ TAKŻE: Kwaśniewska odpowiada na hejt i publikuje zdjęcie w BIKINI

Źródło: se.pl

Tak żyje Andrzej Duda [ZDJĘCIA]


Nie zgadniesz, skąd pochodzi rodzina Trumpa! 10 zaskakujących faktów z jego życia

 

...

Zobacz również