Szczere wyznanie gwiazdy najsłynniejszego serialu. Traumatyczne wspomnienia porażają

Szczere wyznanie gwiazdy najsłynniejszego serialu. Traumatyczne wspomnienia porażają Źródło: fot. Facebook/Hunter Tylo

Była gwiazdą najsłynniejszego serialu świata, który nie tracił fanów mimo wielu lat obecności na antenie. Okazuje się, że prywatnie przeżywała horror, wracają traumatyczne wspomnienia.

Moda na Sukces była serialem, który swego czasu oglądali wszyscy. W Polsce przygody jego bohaterów były synonimem luksusu i lepszego świata. Okazuje się, że życie jednej z głównych gwiazd produkcji nie było usłane różami. Hunter Tylo, grająca w serialu dr Taylor Hayes, prywatnie przeżywała prawdziwe piekło. 2 lata temu ta popularna w Stanach aktorka telewizyjna zniknęła z ekranów. Teraz zdecydowała się wyznać na swoim Facebooku, dlaczego.

Moda na Sukces nie przyniosła jej szczęścia

Przyjdźcie do sądu 26 kwietnia i 27 czerwca, by usłyszeć całą prawdę o moim zwyrodnialcu - napisała Tylo na Facebooku. Post dotyczył jej męża, który, jak się okazuje, znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie i przez 4 lata izolował ją od świata. Wśród jego metod przemocy wymienia m.in. znęcanie się werbalne i emocjonalne, ukryte groźby, kontrolowanie relacji z innymi ludźmi, zerwanie kontaktów z rodziną oraz szantaże emocjonalne. Gwiazdę kochały miliony, kiedy od  od 1990 do 2014 roku wcielała się w rolę pięknej Taylor. Tym bardziej wszystkich zdziwiło jej nagłe zniknięcie z mediów, również tych społecznościowych. Jak się okazało, stał za tym jej prywatny dramat. Aktualnie, po tym co przeszła z poślubionym w 2009 roku Garssonem Achillą, Tylo chce zaangażować się w pomoc innym kobietom, które są ofiarami przemocy w związku. Obiecała też fanom, że wróci do aktorstwa, chociaż Moda na Sukces wyraźnie nie przyniosła jej szczęścia. Wszyscy mają mimo to nadzieję, że chociaż wiele przeszła to teraz, uwolniona z koszmaru, stanie na nogi.ZOBACZ TAKŻE:
  1. PiS bierze się za dane internautów. Nic się nie ukryje
  2. To on ZASTĄPI Andrzeja Dudę?! Prawica zadrżała
  3. Jasna deklaracja Biedronia ws. wyborów. „Nie będę się wahał”
Źródło: plotek.pl Następny artykuł