Coraz więcej osób narzeka, że poziom prezentowany przez telewizję publiczną nieustannie spada. Były szef „Wiadomości” niechętnie przyznaje, że również miał w tym swój niechlubny udział.

Robert Kozak szefował „Wiadomościom” w latach 2005-2006. Przyznaje, że to w dużej mierze on wypromował obecną gwiazdę programu, Krzysztofa Ziemca.

Jest jedną z moich największych porażek. 12 lat temu budowaliśmy program w oparciu o pewne wartości i zasady, a Krzysio był jego orędownikiem i dobrze się w nich odnajdywał – wyznaje Robert Kozak.

Wspomina również Marzenę Paczuską, która do niedawna sprawowała funkcję szefa „Wiadomości”. Twierdzi, że już za „jego czasów” była zwolenniczką Prawa i Sprawiedliwości, a co za tym idzie, próbowała promować tę partię w programie.

To było mało uczciwe, nie było innej osoby w redakcji, która by to robiła. Ona zresztą, do czego później przyznał mi się ówczesny dyrektor Jedynki Maciej Grzywaczewski, pisała na mnie donosy. I już od pierwszego dnia mojej pracy – dodaje były szef „Wiadomości”.

źródło: tokfm.pl

...

Zobacz również

Tego świat nie widział! Unikalne zdjęcia Korei Północnej