szczepkowska
Wiadomości Pikio - 14 Maja 2015

Szczepkowska wycofuje się z Komitetu Honorowego Komorowskiego

Joanna Szczepkowska opuściła Komitet Honorowy Bronisława Komorowskiego. Argumentuje swoją decyzję tym, że "chce być w zgodzie ze sobą".

Aktorka nie zagłębia się w szczegóły i nie zdradza innych powodów wycofania się z Komitetu Honorowego. "Trudna sprawa. Wiele osób z listy Honorowego Komitetu Bronisława Komorowskiego (w tym ja) jest za, a jednocześnie unika publicznego pokazania twarzy przy kandydacie. To widać było choćby przy spotkaniu na pierwszej turze. Postanowiłam jasno określić swoje stanowisko, być w zgodzie ze sobą" - czytamy na Facebooku aktorki. Aktorka zdradza, że wielokrotnie różniła się światopoglądowo z Bronisławem Komorowskim, ale wierzyła, że "podejmuje je ktoś bardziej świadomy w sprawach polityki". Aktorka powiedziała również, że po klęsce prezydenta w I turze wyborów, ten zdobędzie się na jakieś dobre przemówienie. Według Szczepkowskiej, takowego zabrakło, a najgorsze było to, iż prezydent w jedną noc zmienił poglądy. "Oczekiwałam, że kandydat na prezydenta będzie przekonywał do swoich poglądów ze zdwojoną siłą, bo takiej jednoznaczności najwyraźniej społeczeństwo oczekuje. Jeśli jednak kandydat na prezydenta w jedną noc zmienia te poglądy i dostosowuje je do doraźnych potrzeb kampanii, to ja nie mogłabym z całkiem czystym sumieniem przekonywać publicznie do tej kandydatury." - dodała aktorka.

źródło: wprost.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News