Po urodzeniu szczeniaków trafiła do schroniska. Pewnego dnia nagle zaczęła płakać, powód rozdziera serce

Po urodzeniu szczeniaków trafiła do schroniska. Pewnego dnia nagle zaczęła płakać, powód rozdziera serce Źródło: facebook.com/Sarah Jennings Sleime

Szczeniaki, które urodziła suczka, piszczały i domagały się obecności matki. Niestety, psia mama nie spędziła z nimi dużo czasu - została zabrana do schroniska i trafiła do boksu, w którym była kompletnie osamotniona.

Szczeniaki niedługo mogły nacieszyć się obecnością swojej mamy - krótko po porodzie rozdzielono 7-letnią suczkę i liczące sobie kilka godzin puchate kulki. Podczas pobytu w schronisku dorosły pies się popłakał.

Szczeniaki zostały jej odebrane, trafiła bez nich do schroniska

Sarah Sleime regularnie odwiedza lokalne schronisko dla zwierząt. Pomaga w wyprowadzaniu psów, pracach porządkowych i szukaniu rodzin dla podopiecznych. Pewnego dnia natknęła się na samotnie siedzącego w boksie pitbulla. Była to suczka, która jak widać było po jej brzuchu, niedawno urodziła. Nie było z nią szczeniaków.

7-letni pies, który otrzymał imię Cinnamon, był bardzo przygnębiony wizytą w schronisku. Sarah chcąc pocieszyć wyraźnie smutnego zwierzaka, zaczęła do niego mówić. Suczka patrzyła się na wolontariuszkę i nagle jej oczy stały się szkliste. Potem zaczęła płakać, uroniła kilka łez. Kobieta nagrała ten moment, kiedy próbowała dodać jej otuchy. Płacz psa mógł być spowodowany tym, że ktoś zwrócił na niego uwagę i próbował pomóc całym swoim sercem, w co suczka nie mogła uwierzyć. Na wszystko wpływał też fakt, że zabrano od niej szczenięta i została pozostawiona sama sobie.

Los suczki nie był obojętny internautom

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak mówią eksperci, nie wiadomo jeszcze, czy łzy mają u psów tak samo emocjonalne podłoże jak u człowieka. Przyznają jednak, że pitbull mógł być bardzo zdenerwowany.

- Ta suczka była wykorzystywana jako narzędzie do hodowli psów. Urodziła już naprawdę sporo miotów - przyznała pracownica schroniska.

Dzisiaj grzeje: 1. Ojciec piątki dzieci zrobił badania DNA. Był ZSZOKOWANY ich wynikami, szybko pożałował
2. Pyrkosz poznał swoją żonę gdy miała 17 lat. Jej losy po jego śmierci są smutne

Sarah postanowiła opublikować smutne nagranie, na którym widać płacz suczki. Wideo szybko zyskało sławę w internecie i co chwilę było udostępniane nawet przez całkowicie nieznanych ludzi. Nie był im obojętny los psa i niedługo potem Meghan Shelton, przyjaciółka Sarah, wyraziła chęć adopcji suczki. Wystraszony pies kompletnie się zmienił - biegał, skakał, machał ogonem, tulił do dzieci Meghan i tarzał po podłodze. Lizał wszystkich obecnych w nowym domu. Suczka zyskała też 3-letniego brata przyrodniego, również pitbulla.

Fot. facebook.com

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dostaną 252,38 zł zamiast 500 plus. Setki ludzi NABRAŁO SIĘ na haczyk!
  2. „Żona to wizytówka męża. Zadbana, grzeczna, rodząca synów i milcząca, kiedy trzeba” - wyznanie polskiego mężczyzny
  3. Dlaczego Katarzyna Dowbor spisała testament? Prawda jest bolesna
  4. Przez 63 lata była żoną Kobuszewskiego. Jest źle
  5. Królowa polskiej mafii właśnie ujawniła wielką tajemnicę. Piotr Woźniak-Starak miał co do niej poważne plany

Źródło: Kochamy Zwierzaki

Następny artykuł