Skrzyżowali pomeraniana z husky. Wygląd szczeniaka zwala z nóg

Skrzyżowali pomeraniana z husky. Wygląd szczeniaka zwala z nóg Źródło: Fot.: Mya The Pomsky/ instagram.com/ @myathepomsky

Szczeniaki zachwycają każdego, niezależnie od tego, jakiej są rasy. Jednak w przypadku tego krzyżówki można zakochać się jeszcze bardziej. Skrzyżowanie pomeraniana z husky okazało się strzałem w dziesiątkę.

Szczeniaki sprawiają, że ciężko przejść obok nich obojętnie. Małe pyszczki i łapki rozczulają każdego, nie tylko osoby, które mają psy. Zwierzęta, które przychodzą na świat, wyglądają niezwykle uroczo, a w przypadku tego psa jest jeszcze ciekawiej - wystarczyło skrzyżować pomeraniana z husky.

Szczeniaki, które urodziły się ze skrzyżowania husky i pomeraniana zachwycają

Mya jest przepięknym psem, który urodził się ze skrzyżowania pomeraniana z husky. Wszystkie szczeniaki z tego miotu szybko znalazły dom, kiedy okazało się, że są tak urodziwe. Rasa pomeranian, czyli szpic miniaturowy, to małe psy z długą sierścią. Husky są od nich dużo większe, mają krótszą sierść i przede wszystkim nietypowe jasnoniebieskie oczy, które od razu przyciągają uwagę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazało się, że przy krzyżówce tych ras urodziły się szczeniaki, które swoim wyglądem przypominają małe liski. Po husky odziedziczyły wyjątkowe oczy i uszy, a po pomeranianach kolor sierści, co w połączeniu dało najsłodsze szczeniaki, jakie można znaleźć w sieci. Nic dziwnego, że Mya stała się psią królową na Instagramie. 

Szczeniaki podbijają sieć 

Opiekun suni, Dave Lasio założył jej w mediach społecznościowych konto, na którym zamieszcza zdjęcia nietypowego pieska. Szczeniaki takie jak Mya podbijają sieć. Każdego dnia coraz więcej osób obserwuje małą sunię i zachwyca się jej urodą. Trzeba przyznać, że zdjęcia, które pojawiają się na jej koncie na Instagramie, są niebywale urocze. 

Dzisiaj grzeje: 1. Już w poniedziałek zostanie podjęta decyzja. Niepokojące doniesienia

2. Dziki pościg na plaży nudystów. Mężczyzna bez ubrań gonił za dzikiem, zwierzę ukradło mu torbę z drogą zawartością

Konto na Instagramie obserwuje ponad 50 tysięcy internautów, którzy każdego dnia mogą oglądać sunię w różnych odsłonach. Patrząc na jej zdjęcia nie można się nie uśmiechnąć. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Husky nie pozwala swojemu właścicielowi wyjść do pracy. Mężczyzna nagrał jego reakcję
  2. Sąsiedzi donieśli, że kogut pieje za wcześnie. Emerytowany właściciel został surowo ukarany
  3. Tysiące Polaków w żałobie, śmierć nadeszła nagle. Dotarła do nas ogromnie bolesna wiadomość o śmierci zasłużonego Polaka
  4. Widok odbiera mowę. Mamy zdjęcia grobu Andrzeja Leppera w 9. rocznicę jego tragicznej śmierci
  5. Kot patrzy przez szybę błagając właściciela o pomoc. Do ogrodu wkradło się dzikie zwierze. Mężczyzna nie reagował
  6. Nagrali reakcję mruczków na śmierć Mufasy z "Króla Lwa". Kotki bardzo przeżywały

Źródło: Wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News