Ogromny Dog nagle ruszył w kierunku maleńkiego szczeniaczka chihuahua. Nagranie odbiera mowę

Ogromny Dog nagle ruszył w kierunku maleńkiego szczeniaczka chihuahua. Nagranie odbiera mowę Źródło: youtube/ MuttshackAdoptions/

Szczeniaki uwielbiają się bawić i to nie tylko z ludźmi czy innymi małymi psinkami, ale niekiedy próbują zachęcić do tego nawet ogromne zwierzaki. Malutki chihuahua postanowił zaczepić co najmniej kilkukrotnie większego od siebie psa i z pewnością nie przewidział, że zareaguje on w taki sposób.

Szczeniaki to rozkoszne zwierzaczki, które bez wątpienia każdego chwycą za serce. Krótkie nóżki, maleńkie łapki i wesoło merdające ogonki to widok, wobec którego nie da się przejść obojętnie. Warto zaznaczyć, że takie pieski są też zupełnie bezbronne, co często wykorzystują znacznie większe osobniki. Wolontariusze pewnego schroniska postanowili nagrać pierwsze spotkanie dwóch kontrastujących wielkością psiaków - ogromnego Doga i maleńkiego Chihuahuy. 

Jak ogromny Dog reaguje na maleńkie szczeniaki? Nagranie odbiera mowę 

W schronisku MuttShack mieszkają zwierzaki różnych ras, z odmienną przeszłością i z zupełnie innym nastawieniem do ludzi czy pozostałych czworonogów, które często trudno jest przewidzieć. Wśród nich szczególnie wyróżniał się ogromny Dog niemiecki imieniem Sasha, który odznacza się swoją niebywałą powagą i ostrożnością w kontaktach z innymi osobnikami. 

Warto wspomnieć, że psy tej rasy od zawsze uchodzą za jedną z największych psowatych, których cechuje wielkość i elegancja. Minimalny wzrost dla samców to 80 centymetrów, a waga wynosi od 50 do aż 80 kilogramów. Nic zatem dziwnego, że przy maleńkim szczeniaku rasy Chihuahua wyglądał dość komicznie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Znacznie mniejszy psiak nie był nawet wielkości jego łapy, jednak mimo to nie bał się do niego podejść. Jakby tego było mało, radośnie biegał wokół większego kolegi i co rusz próbował go zaczepić i zachęcić do wspólnej zabawy. W pierwszych chwilach Dog zupełnie nie zwracał na to uwagi, jednak po pewnym czasie w końcu postanowił zareagować. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mężczyzna dla żartu zrobił sobie test ciążowy. Ten niewinny dowcip uratował mu życie
2. Latami więził i gwałcił córkę. Osiem lat po skazaniu w jego domu odkryto inną wielką tajemnicę

Widok ogromnego psa, który rusza w stronę szczeniaczka, był naprawdę przerażający, ale pracownicy schroniska szybko przekonali się, że jakikolwiek obawy były niepotrzebne. Sasha zaczął równie radośnie przechadzać się wokół malucha, najwyraźniej chcąc pokazać, że jest zainteresowany zabawą. Nagranie z tego niebywałego spotkania, które opublikowano w sieci, szybko stało się wielkim hitem, o czym świadczą ponad 4 miliony wyświetleń. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zasiłek dostaniesz NIEZALEŻNIE od dochodów. Jest kilka konkretnych przypadków
  2. Uderzył swoją 13-letnią żonę na własnym ślubie. Goście weselni zrobili wtedy coś niewybaczalnego
  3. Zauważyli dziwny punkcik na policzku 7-miesięcznej córeczki. Lekarz oniemiał, jak odkrył prawdę
  4. Zalani łzami mama i tata chcieli pożegnać synka, myśleli że nie żyje. Przytulili chłopca i lekarzom odebrało mowę
  5. Mama zobaczyła, co tata robi z maleńkim synkiem i straciła mowę. Natychmiast złapała za kamerę
     

Źródło: youtube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News