Dramatyczna walka wycieńczonej suczki o życie szczeniaków. Widok, którego nie da się opisać cenzuralnymi słowami

Dramatyczna walka wycieńczonej suczki o życie szczeniaków. Widok, którego nie da się opisać cenzuralnymi słowami Źródło: Facebook

Szczeniaki wraz z matką zostały przykute do ogrodzenia przez bezdusznego właściciela. Mimo wyziębienia i wygłodzenia suczka walczyła o swoje młode i ostatkami sił walczyła o życie swojego potomstwa. To, co zobaczyli weterynarze po przybyciu na miejsce odebrało im mowę.

Szczeniaki wraz z matką przez wiele dni były przykute do płota w jednej z irlandzkich miejscowości. Mama piesków, mimo że sama cierpiała głód, była wycieńczona i od wielu nocy nie spała, próbowała za wszelką cenę zająć się swoim potomstwem, tuląc je i karmiąc. To cud, że ktoś zauważył zwierzęta i zadzwonił po pomoc specjalistów. Weterynarze, którzy zajęli się zgnębionymi zwierzętami, nie mieli słów co do występku bezlitosnego właściciela.

Szczeniaki wraz z matką cierpiały z powodu głodu i chłodu. Przerażająca historia z Irlandii

Dramatyczny widok suczki przypiętej do płota za pomocą łańcucha i kłódki jako pierwszy zauważył przypadkowy przechodzień, który usłyszał wycie małych piesków. Kiedy przyszedł do źródła podejrzanego dźwięku, okazało się, że matka wraz ze swoimi szczeniakami została zostawiona na pewną śmierć.

Kiedy weterynarze przyjechali na miejsce zdarzenia zauważyli, jak wyczerpana suczka próbuje karmić swoje dzieci, mimo że sama nie miała nic do jedzenia od kilku dni. Jej walka o dzieci była wprost niesamowita.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Lekarz weterynarii komentuje stan zwierząt

Lekarz, który przyjął zwierzęta, zbadał je i stwierdził, że na szczęście nie zdążyły zarazić się żadną chorobą. Szczeniaki były najedzone i zadbane, ale ich matka wymagała wykąpania, nakarmienia i napojenia.

Dzisiaj grzeje: 1. Wyszło na jaw, co dziś robi Pola Raksa. To się nie mieści w głowie
2. Zdjęcie odbiera mowę. Tak wygląda grób Leona Niemczyka tuż przed 13 rocznicą

– Pozostawienie młodego, dwuletnie psa, związanego bez wody, jedzenia i schronienia zdecydowanie na pewno naraża na niebezpieczeństwo życie młodych szczeniąt. - mówi lekarz Hugh O’Toole.

Klinika poczyniła starania, aby znaleźć nierozsądnego i wyraźnie sadystycznego właściciela piesków i postawić go przed sądem za znęcanie się nad zwierzętami. Niestety, ale porzucona suczka i szczeniaki nie miały żadnego chipa ani identyfikatora, przez co sprawca najprawdopodobniej zostanie niewinny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Karmisz małe dziecko mlekiem z proszku? Musisz wiedzieć, jaki wpływ ma na jego rozwój
  2. Byłej żonie Marcinkiewicza puściły wszystkie nerwy. Nagle ujawniła koszmar gorszy niż jej małżeństwo
  3. Seria dramatycznych nocnych akcji ratunkowych w polskich miejscowościach. Informacje są tragiczne
  4. Jarosław Kaczyński nie wiedział, że jest filmowany. Kontrowersyjne nagranie z Sejmu
  5. Waloryzacja emerytur 2020. OGROMNE podwyżki, znamy już datę

Źródło: Popularne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News