Szczeniaki są niezwykle urocze.
Pixabay JACLOU-DL
Jakub Kossakowski - 23 Maja 2020

Kupili szczeniaka w sieci. Kilka dni później na jaw wyszła porażająca prawda, rodzina musiała podjąć trudną decyzję

Szczeniaki to niezwykle urocze stworzenia, które potrafią wywołać uśmiech niemal u każdego. Niestety, ich losy nie zawsze są usłane różami. Ten mały pies stanął w obliczu nieszczęścia niedługo po tym, jak został kupiony. Jaką decyzję podjęła rodzina, która się nim zajmowała?

Bez wątpienia szczeniaki są uwielbiane przez ludzi. Jednak małe psiaki to wymagające stworzenia, niekiedy potrzebujące więcej opieki, niż mogłoby się wydawać. Ta historia jest tego idealnym przykładem. Dla pewnego szczeniaka początek życia okazał się niezwykle skomplikowany.

Linie papilarne - znaczenieMasz na dłoni "linię anioła stróża"? Powód do dumy, tylko nieliczni są nią wyróżnieniCzytaj dalej

Szczeniaki przeżywały dramat

Niefortunnie, niektórzy ludzie nie posiadają żadnej empatii względem innych zwierząt. Tak właśnie było, kiedy pewien starszy mężczyzna chciał zabić szczeniaki. Tym razem mały piesek zmierzył się z innymi przeciwnościami losu. Zwierzak pewnie myślał, że znalazł już swój upragniony dom. Jego los okazał się jednak wyjątkowo smutny.

Szczeniaki bardzo często początek życia spędzają w hodowli. Tak właśnie było w przypadku Leona, który nie znał życia poza sklepem z psami myśliwskimi. O trosce i miłości mógł tam tylko pomarzyć. Warunki w hodowli pozostawiały wiele do życzenia. Inne szczeniaki również nie mogły na to liczyć. Na szczęście jego historia ujrzała światło dzienne i może to być przestroga dla innych osób, które myślą o kupnie szczeniaka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ból brzucha nastolatekBrzuch 18-latka zaczął dziwnie rosnąć. Niebywałe, co lekarze z niego wyciągnęli, chirurdzy aż pobledliCzytaj dalej

Co spotkało Leona?

Czworonóg, tak jak inne szczeniaki, został wystawiony na aukcji internetowej. Szybko znalazła się rodzina, która chętnie go kupiła. Leon stanowczo nie był jeszcze gotowy na oddzielenie od mamy. Jednak dla hodowcy liczył się wyłącznie zysk, a nie dobro zwierzaka. Kiedy szczeniak trafił do nowego domu, okazało się, że jest on zbyt wymagający. Ponadto dziecko nie zaakceptowało zwierzaka. W związku z tym rodzina zdecydowała się go porzucić.

Dzisiaj grzeje: 1. Rząd przedłuża zakaz obejmujący wszystkich Polaków. Szumowski i Kamiński nie mówią na jak długo
2.Kazik miał zostać ukarany, a zaoszczędził 16 mln. Paradoks i przekora całej sytuacji (OPINIA)

Nie da się ukryć, że szczeniaki, które spotyka taki los przeżywają prawdziwą tragedię. Leon miał szczęście, szybko znalazł nowy dom, gdzie otoczono go troską i miłością. Jego historia powinna być przestrogą przed kupowaniem zwierząt z hodowli i lekkomyślnym zakupie zwierząt. Szczeniaki nie są zabawkami, to czujące istoty, które wymagają sporego zaangażowania. Warto więc się poważnie zastanowić, zanim zdecydujemy się go kupić.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kotek urodził się z rzadką chorobą. Zdjęcia odbierają mowę, ludzie prześcigają się by go adoptować
  2. Przywiązali psa do bramy schroniska i odjechali. Zachowanie urzędników zaskakuje i poraża
  3. Pastor był martwy przez 90 minut. Nagle otworzył oczy i przekazał powalającą wiadomość
  4. Fatalne informacje ze Śląska. Doszło do tragedii, konieczna interwencja 7 wozów strażackich
  5. Nowoczesny rosół powoli wypiera staropolski przepis. Jeden dodatek sprawi, że domownikom oko zbieleje
  6. 1 czerwca przełomowa chwila dla tysięcy turystów. Skutki mogą być zaskakujące

Znaczenie imionKobiety o 5 konkretnych imionach są skazane na sukces. Wszystko im się udaje, inni mogą tylko zazdrościćCzytaj dalej

Źródło: Wamiz

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News