Malutki piesek corgi zapłodnił wielką suczkę husky. Od zdjęć szczeniaka na długo nie można oderwać wzroku

Malutki piesek corgi zapłodnił wielką suczkę husky. Od zdjęć szczeniaka na długo nie można oderwać wzroku Źródło: Screen/ Merdacz

Szczeniaki rozczulają i zachwycają wszystkich swoim wyglądem. Także miksy ras, które - wydawałoby się - zupełnie do siebie nie pasują, okazują się przepięknymi i słodkimi stworzeniami. Doskonałym przykładem jest mieszaniec ras corgi i husky.

Szczeniaki będące miksem ras corgi i husky, okazują się przepięknymi pieskami. Wydawać by się mogło, że obie rasy nie mają ze sobą nic wspólnego i są skrajnie inne, lecz ich krzyżówka zachwyca. 

Te szczeniaki są przesłodkie

Wszystkie rasy psów są spokrewnione, co oznacza, że mogą się ze sobą krzyżować. Czasem zdaje się jednak, że jedna rasa zupełnie nie pasuje do innej - ciężko wyobrazić sobie potomstwo wielkiego doga i małego ratlerka - lecz zdarzały się już najdziwniejsze kombinacje. Wygląd psów, będących miksami pozornie do siebie niepasujących ras, zawsze zaskakuje, ale także zachwyca. Doskonałym przykładem jest miks ras corgi i husky.

Taką krzyżówkę nazywa się horgi - na zdjęciach poniżej można podziwiać jednego z takich piesków. Umaszczenie i futro odziedziczył po matce, która była suczką rasy husky, a budowę ciała, w tym charakterystyczne, krótkie łapki - po tacie, czyli corgim.

Corgi i husky - jakie to psy?

Pies będący miksem corgiego i husky'ego łączy w sobie cechy fizyczne obu ras - między innymi srebrne futro oraz krótkie łapy. Jakie dziedziczy cechy? Corgi to psy do towarzystwa, są bardzo przyjacielskie. Dobrze sprawdzają się w domach z dziećmi, ponieważ mają bardzo dużo cierpliwości. Ich cechą charakterystyczną jest też częste szczekanie. Corgi od dawna słynie jako symbol brytyjskiej rodziny królewskiej - to własnie je uwielbia Elżbieta II.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Husky wydaje się zupełnym przeciwieństwem domowego corgiego. To psy lubiące dominować, potrzebują wiele ruchu i bywają spontaniczne, cechuje je spryt. Husky źle znoszą samotność, lubią żyć w stadzie, dlatego dobrym pomysłem jest zapewnienie mu towarzystwa. Potrzebują też bardzo dużo ruchu, właściciel husky musi zapewnić mu wiele spacerów i treningów.

Dzisiaj grzeje: 1. Powstanie film o tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka? Doniesienia są szokiem dla ludzi
2. Obawiał się, że wielki pitbull żony skrzywdzi jego córeczkę. Szybko zmienił zdanie, potem nadszedł najgorszy dzień w ich życiu

Po takim opisie wydaje się, że te psy zupełnie do siebie nie pasują. Może charakterem nie, ale połączenie daje rewelacyjny efekt. Tak wygląda miks ras corgi i husky - jako słodki szczeniaczek i dostojny dorosły pies.


Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Istnieją dwa banalne sposoby, żeby szybko ją zdobyć
  2. OBRZYDLIWE znalezisko w karkówce. Prawda wywołuje mdłości
  3. Wieniawa ma już nowego faceta?! Pokazała się ze znanym i przystojnym aktorem. Nie płakała długo po Baronie
  4. Zenek Martyniuk wyszedł na scenę na żywo. Warszawiacy mówiący o wieśniactwie na Narodowym szybko zamilkli
  5. 4 znaki zodiaku to prawdziwe bratnie dusze. Ich przyjaźń przetrwa wszelkie trudności, a związek będzie wyjątkowo udany
  6. Co robią dzieci Wiśniewskiego? Mandaryna przekazała niesamowite informacje

Źródło: Merdacz

Następny artykuł