Myślał, że szczeniak został porzucony. Gdy z bliska zobaczył jego ogon, ogarnęła go trwoga

Myślał, że szczeniak został porzucony. Gdy z bliska zobaczył jego ogon, ogarnęła go trwoga Źródło: .

Szczeniaki cieszą się w naszym kraju wielkim zainteresowaniem i są adoptowane przez tysiące rodzin. Niestety, nie każdy mały piesek ma szczęście. Jeden z nich musiał przejść wyjątkowe piekło.

Szczeniaki coraz częściej pojawiają się w polskich domach. Zapanowała moda na posiadanie zwierząt, która może wyjść pupilom na dobre. Dzięki temu wiele z nich trafia do domu, gdzie opiekują się nimi kochający właściciele. Niestety, nie wszystkie małe pieski mogą jednak liczyć na tak dobre traktowanie. Niektóre z nich muszą przeżywać wielkie dramaty.

W internecie pojawiła się historia pewnego psa, który został dostrzeżony przez przechodzącego obok mężczyznę. Gdy urocze zwierzątko chodzące samotnie zwróciło uwagę człowieka, postanowił on się do niego zbliżyć. Gdy tylko zauważył jego ogon, poczuł wielki strach. Stwierdził, że musi natychmiast podjąć odpowiednie działania, bo wymagała tego sytuacja.

Szczeniaki nie zawsze mogą liczyć na pomoc ludzi

Sytuacja miała miejsce w kwietniu tego roku. Po ulicach w Singapurze chodził mały piesek. Od razu zwrócił on uwagę mężczyzny, który dostrzegł, że zwierzę ma w sobie pewien urok, ale zobaczył w nim również coś bardzo nietypowego. Postanowił więc jak najszybciej ruszyć za psem, a gdy zobaczył go w całości, poczuł wielkie przerażenie.

Okazało się, że piesek nie miał ogona. Co gorsza, rana nie goiła się tak, jak powinna, w związku z czym zwierzak został zabrany do weterynarza. Ten stwierdził, że pies miał sporo szczęścia. Inne szczeniaki mogłyby nie poradzić sobie z tak wielkim bólem jak ten, który pojawia się, gdy nagle zwierzę zostaje pozbawione ogona. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Lekarze nie mieli wątpliwości co do tego, co stało się zwierzęciu. Okazało się, że tak wielka rana w postaci dziury w miejscu, gdzie powinien być ogon powstać mogła wyłącznie ze względu na karygodne zachowanie poprzedniego właściciela. Historia pieska natychmiast trafiła do internetu, a po kilku dniach mówiły o nim tysiące osób z całego świata.

Dzisiaj grzeje: 1. TVN podjął nagłą decyzję. Wszystko przez śmierć Piotra Staraka
2. List z ZUS. Pod żadnym pozorem nie wyrzucaj go!

 

Zwierzęciu na szczęście udało się udzielić pomocy, w związku z czym wszystko wskazuje na to, że dalszy rozwój szczeniaczka będzie przebiegał prawidłowo. Problemem może być tylko rana, która powstała w miejscu ogona, jednak wiele osób przekonuje, że zwierzak podoba im się nawet pomimo tego. Głosów oburzenia wobec zachowania poprzedniego właściciela było bardzo wiele.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje Piotr Woźniak-Starak. Producent filmowy wcześniej związany był z dwiema pięknymi aktorkami
  2. Pan młody zmarł tragicznie tuż przed ślubem. Wszystko przez JEDNO zdjęcie. Będziecie płakać
  3. Mieszkańcy widzieli to na własne oczy. Kobieta uczestnicząca w wypadku ze Starakiem w otoczeniu barczystych mężczyzn
  4. Nie zdążyła uciec. Usłyszała ciężkie kroki i w jednej chwili jej wakacje dobiegły końca
  5. Jeśli mężczyzna, którego kochasz ma tę cechę powinnaś za niego wyjść. Te 3 znaki zodiaku to najlepsi mężowie

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News