Przystawiła kawałek mięsa do głodnego jamniczka. Później wydarzyło się istne szaleństwo, filmik obejrzały już miliony ludzi

Przystawiła kawałek mięsa do głodnego jamniczka. Później wydarzyło się istne szaleństwo, filmik obejrzały już miliony ludzi Źródło: youtube/ Loulou & Friends

Szczeniaki zachowały się w nieprawdopodobny sposób, widząc kawałek mięsa. Wszystko zostało nagrane, a film obejrzały już miliony. Niewiarygodne.

Szczeniaki to bez wątpienia jedne ze słodszych zwierząt na świecie, wobec których trudno jest przejść obojętnie. Ich maślanym oczkom i malutkim łapkom nie oprze się nawet największy twardziel czy miłośnik kotów. Trzeba przyznać, że małe pieski potrafią dostarczyć właścicielom naprawdę wielu wrażeń, a ich zachowania chyba nikt nie jest w stanie przewidzieć. W jednej chwili szaleją po całym domu, przewracając i gryząc wszystko, co tylko spotkają na swojej drodze, a kilka minut później są potulne jak baranki i oczekują, że ktoś je przytuli. Szczeniaki skrywają również jeszcze jedną cechę, która na jaw może wyjść dopiero po długim czasie. Krótkim filmik podbijający sieć odkrył wszystkie tajemnice. 

Głodne szczeniaki oszalały na widok kawałka mięsa. Nagranie hitem internetu 

Trwające nieco ponad 3 minuty nagranie pojawiło się w serwisie YouTube na kanale "Loulou & Friends". Autorka filmiku jest jednocześnie szczęśliwą właścicielką gromady małych jamniczków, które od dnia kiedy tylko pojawiły się na świecie, nie pozwalają jej się nudzić. Kobieta coraz lepiej poznaje swoich pupili i uczy się ich zachowań, choć większości wciąż nie jest w stanie przewidzieć. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Gdy wszystkie maluchy smacznie spały obok siebie, postanowiła sprawdzić, jak zareagują na kawałek surowego mięsa, który podsunęła im pod same noski. Nie mogła uwierzyć w ich iście szaleńcze zachowanie, które udowodniło, że z pozoru małe i niewinne pieski, potrafią być też prawdziwymi "bestiami". Na początku tylko jeden z czworonogów wydawał się najbardziej zainteresowany, bowiem od razu wstał i zaczął kosztować przysmak. 

Dzisiaj grzeje: 1. Paweł Królikowski przemówił do księdza. Jego słowa wyciskają łzy

2. Co tam się dzieje? Rozpoczęli okupację Biedronki, klienci nie mogą zrobić zakupów

Nie minęła jednak chwila, a jego rodzeństwo poderwało się z miejsc, walcząc o kawałek mięsa. Widząc coś takiego, kobieta postanowiła podzielić się filmikiem w sieci. W samym serwisie YouTube obejrzano go już ponad 300 tysięcy razy, jednak internauci nieustannie przesyłają go miedzy sobą, zatem ilość osób, które widziały nagranie, bez wątpienia można już liczyć w milionach. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mówili, że jest najbrzydszą panną młodą w historii. Teraz wygląda pięknie
  2. Wystarczą trzy daktyle dziennie. Ich wpływ na nasz organizm jest niesamowity
  3. Okropne, dziewczynka miała tylko 5 miesięcy. 30-latek wykorzystał ją na weselu, jej serduszko nie wytrzymało
  4. Zajrzeli do pyska psa i oniemieli. Żaden czworonóg nie może czuć się bezpiecznie, pilne ostrzeżenie
  5. Katastrofalne wieści dla emerytów. Przez nieuwagę i lukę w prawie dostaną mniejsze emerytury
  6. Europejskie państwo w rozsypce po potwornej tragedii. UE chce przekazać 100 mln euro na pomoc

Źródło: youtube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News