Szczeniaki film
YouTube / LITTLE PAWS
Maria Wieczorek - 19 Stycznia 2020

Uratowali bezdomnego szczeniaczka. Jego zachowanie doprowadziło wszystkich do łez

Szczeniaki zazwyczaj wywołują w opiekunach szczególne emocje. Tamara nie mogła więc nie pomóc 2-miesięcznemu, bezdomnemu psiakowi, którego zauważyła podczas wizyty w sklepie. Gdy kobieta zdecydowała się zaopiekować czworonogiem, ten zachował się w niesamowity sposób.

Szczeniaki potrzebują szczególnej uwagi oraz opieki, o czym doskonale wie każdy opiekun. Niestety nie wszystkie psiaki mają tyle szczęścia, aby trafić do kochającej, odpowiedzialnej rodziny. W podobnej, tragicznej sytuacji znalazł się 2-miesięczny zwierzak, którego Tamara Johnsto znalazła podczas krótkiej wizyty w okolicznym sklepie.

Studniówka śmierćTragiczne doniesienia ze studniówki w polskim mieście. Wszystko na oczach uczniów, nie żyje nauczycielkaCzytaj dalej

Szczeniaki nie zawsze mogą liczyć na odpowiednią opiekę

Psiak wyglądał na odwodnionego i poważnie chorego. Miał także pchły, był głodny i naprawdę przerażony. Tamara nadała mu imię Basil oraz zdecydowała, że natychmiast zabierze go do weterynarza. Wtedy stało się coś niesamowitego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krystyna FeldmanBawili nas do łez, odeszli zbyt szybko. Nagła śmierć aktorów Świata według Kiepskich zdruzgotała widzówCzytaj dalej

Gdy kobieta wsiadła z psem do samochodu, ten nagle przestał się bać. Wdrapał się na jej kolana i zaczął przytulać, jakby okazując wdzięczność za opiekę. Ta niezwykła, wyjątkowo poruszająca dla niej sytuacja została nawet uwieczniona na serii zdjęć.

Psiak zachował się w niesamowity sposób

- Naprawdę wierzę, że była to dla niego ogromna ulga. To było tak, jakby wiedział, że ktoś zamierza mu pomóc. Nie ruszył się, tylko wtulił się w moje ramiona i zasnął. Wiedział, że jest bezpieczny - opisała tę sytuację sama Tamara.

Dzisiaj grzeje:

1. Warszawskie metro zostało nagrane przez Francuza. Zaskakująca reakcja, film zasypała lawina komentarzy
2. Identyczne jak dwie krople wody. Iwona z Sanatorium miłości wygląda jak sobowtór ikony polskiej muzyki

Podczas wizyty u weterynarza Basil otrzymał potrzebną pomoc. Musiał jednak zostać w klinice przez kilka dni, aby odzyskać siły przed szczepieniami. Z czasem psiak całkowicie się zmienił - przybrał na wadze, znacznie urósł, ale wciąż uwielbia się przytulać do swoich właścicieli. Wreszcie odnalazł dom, na który musiał czekać w naprawdę koszmarnych warunkach. Dziś ma wreszcie kogoś, kto go kocha i otacza stosowną opieką.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Możesz uniknąć podwyżek opłat za śmieci. Musisz tylko zadbać o jedną rzecz
  3. Smutne wieści o Kamilu Stochu. Nie poddawaj się, wierzymy w Ciebie mistrzu
  4. Radosna nowina od Piotra i Justyny Żyłów. W sieci pojawiło się zaskakujące zdjęcie
  5. Dramatyczne doniesienia Polsatu. Nie żyje jedna z najważniejszych osób w państwie

Adopcja uratowała kotu życieAdoptowali kota, który urósł do ogromnych rozmiarów. Mimo obaw postanowili go zatrzymać, zdjęcia wprawiają w osłupienieCzytaj dalej

Źródło: YouTube

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News