Języki szczeniaków zrobiły się jaskraworóżowe. Okazało się, że dzięki temu odkryto poważną zbrodnię

Języki szczeniaków zrobiły się jaskraworóżowe. Okazało się, że dzięki temu odkryto poważną zbrodnię Źródło: Facebook/Amanda Sena

Szczeniaki każdego dnia dają powód do uśmiechu swoim opiekunom. Nikt jednak się nie spodziewał, że pewnego dnia dojdzie do poważnej zbrodni z ich udziałem. Długo nie mogły ukrywać swojej winy, a cała prawda wyszła na jaw przez ich różowe języczki.

Szczeniaki są wielką radością dla swoich opiekunów, każdego dnia dostarczają im wspaniałych wrażeń. Wychowanie ich nie należy do najłatwiejszych zadań, ale na pewno jest jednym z przyjemniejszych czynności. Małe pieski, oprócz tego, że są przesłodkie, mogą też okazać się prawdziwymi urwisami. 

Rodzina wzięła na siebie wielką odpowiedzialność i przyjęła pod swój dach nie jednego, a dwa szczeniaki na raz. Nie zdawali sobie chyba sprawy, że dwa psiaki oznaczają podwójne kłopoty. Najprawdopodobniej skupili się tylko na tym, że będą mieli więcej miłości i zabawy.

Psotne szczeniaki

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Apolo i Angel to dwa szczeniaki. Mają cztery miesiące i znalazły domek u kochającej rodziny, za co pięknie się odwdzięczają, szykując swoim opiekunom przeróżne niespodzianki. Chociaż w nowym domu mieszkają od niedawna, to już zyskały miano małych urwisów. Wszędzie ich pełno i bardzo chętnie psocą.

- Pomagają sobie nawzajem, aby rozrabiać. Czasami wydaje mi się, że widziałam już wszystko, ale one nadal mnie zaskakują - przyznała ich opiekunka. 

Teraz szczeniaki zaskoczyły kobietę raz jeszcze. Nie mogła się zupełnie spodziewać tego, co tym razem zaplanowały sobie małe urwisy. Właścicielka psiaków trzymała w mieszkaniu wykonaną z różowej bibuły ozdobę w kształcie kwiatka. Psiaki pod nieobecność kobiety ściągnęły ją z szafki i niemalże doszczętnie zjadły. 

Prawda nigdy by nie wyszła na jaw, gdyby nie to, w jakim stanie zostały ich języki po wykonaniu psikusa. Pod wpływem zafarbowanej na różowo bibuły ich języczki zmieniły kolor i opiekunka już na pierwszy rzut oka mogła zobaczyć, że szczeniaki znowu napsociły. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono, co NAPRAWDĘ stało się, kiedy zginął Piotr Woźniak-Starak. Straszliwe doniesienia o Ewie O.

2. Pani Romana dostaje 400 złotych emerytury. Powiedziała, na kogo będzie głosować, po czym zalała się łzami

Psiaki po wykonaniu kolejnego psikusa były z siebie bardzo dumne i nic nie wskazywało, że żałowały swojej poważnej zbrodni. Na szczęście po zjedzeniu "kwiatka" nic im się nie stało. Weterynarz potwierdził, że w ozdobie było niewiele barwnika, który mógłby negatywnie wpłynąć na stan zdrowia urwisów. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polki nie dostaną wyższych emerytur. Nawet 2500 zł podwyżki do kosza
  2. Znana aktorka została zgwałcona. Po latach ujawniono tożsamość oprawcy, to znana postać
  3. Wyłowili 13 martwych ciał, wszystkie z nich to kobiety. Polsat przekazał informacje o tragicznych wydarzeniach
  4. Jest jeszcze taki młody, wykańcza go śmiercionośny nowotwór. Znany tata poinformował o dramacie syna
  5. "Mój 11-letni syn doprowadza mnie do szału". Pani Joanna już nie przyjmuje od niego przeprosin

źródło: kochamyzwierzaki

 

Następny artykuł