Z zimną krwią zabiła szczeniaki na oczach mamy. "Krew spływała po ścianach"

Z zimną krwią zabiła szczeniaki na oczach mamy. "Krew spływała po ścianach" Źródło: youtube.com/ National Geographic

Szczeniaki zostały zamordowane w wyjątkowo brutalny sposób. Pijana kobieta postanowiła pozbyć się potomstwa swojej suczki i na jej oczach dokonała zabójstwa prawie całego miotu małych piesków. Za swoje przestępstwo może trafić na trzy lata do więzienia.

Szczeniaki były bite, okaleczane, wszędzie było mnóstwo krwi. Ten odbierający mowę widok został zauważony przez sąsiadów mieszkanki Brzeszcz, która pod wpływem alkoholu postanowiła pozbawić swoją suczkę jej potomstwa. Tak makabryczna zbrodnia to coś, czego interweniujące służby nie zapomną nigdy.

Szczeniaki zabijane na oczach matki. Łamiące serce sceny w Brzeszczach

Policja z Brzeszcz odebrała w weekend bardzo niepokojący telefon. Sąsiedzi jednej z kobiet zamieszkujących miejscowość zgłosili, że na terenie jej domu dzieje się coś bardzo niedobrego, a w odległości kilku metrów słychać odgłosy umęczonych zwierząt. Gdy policjanci przyjęli zgłoszenie i udali się na wskazane miejsce, nie mogli się spodziewać, że zobaczą aż tak przerażające sceny.

Suczka tuliła 6 swoich piesków, z czego aż cztery były martwe. Za nieludzki czyn odpowiadała pijana kobieta, która przyznała później, że rzucała małymi pieskami o ścianę, uderzała w nie pięścią i deptała. Po wszystkim wrzuciła zwierzęta do kubła na śmieci, ale ten został rozgrzebany przez matkę piesków. Z relacji osób, które widziały mieszkanie wynika, że "krew spływała po ścianach".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Ten widok zostanie na zawsze w pamięci naszych inspektorów"

Tak dramatyczne sceny zostały skomentowane również przez inspektorów fundacji OTOZ Animals, którzy udokumentowali zbrodnię kobiety.

Dzisiaj grzeje: 1.  Agnieszka Woźniak-Starak chciała zajść w ciąże z Piotrem?! Jej słowa łamią serce
2. Druzgocące doniesienia o Agnieszce Woźniak-Starak. Wiadomo co się z nią teraz dzieje, nie jest dobrze

- Ten widok na zawsze pozostanie w pamięci naszych inspektorów. 4 szczeniaki zmarły na miejscu, dwa w wyniku obrażeń umarły na drugi dzień. Bestialstwo kobiety, która dopuściła się tak okrutnego czynu, nie miało żadnych granic. Z tego koszmarnego miejsca odebraliśmy 3 suki i kota. Wszystkie zwierzęta są skrajnie wystraszone. Z trudem udaje się je zabrać na spacer. Trauma, jaką przeżyła mama szczeniąt jest niewyobrażalna - mówią pracownicy OTOZ Animals

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za przeprowadzkę do Włoch dadzą nawet 110 tys. zł. Jest jeden haczyk
  2. Kochanka męża zmarła i zostawiła mu maleńkie dziecko. Mężczyzna chce je wychować razem z bezpłodną żoną
  3. Mało kto zna wstydliwy sekret z młodości Beaty Tyszkiewicz. Miała problemy, które mogły zaważyć na jej życiu
  4. 12-latek terroryzuje swoją szkołę. Od 2 tygodni dzieci nie mają lekcji
  5. Miała koszmarny wypadek na motocyklu. Gdy w szpitalu dowiedziała się, że jest w ciąży, zdecydowała się zrobić niewiarygodną rzecz

Źródło: Super Express

Następny artykuł