Właściciel zobaczył, że jego szczeniaki są zielone. Myślał, że się pobrudziły, ale prawda okazała się wstrząsająca

Właściciel zobaczył, że jego szczeniaki są zielone. Myślał, że się pobrudziły, ale prawda okazała się wstrząsająca Źródło: Lifewithdogs.tv

Szczeniaki były zupełnie zielone. Ich nietypowy kolor zaskoczył właściciela. Myślał, że się czymś ubrudziły i próbował je umyć. Sierść jednak wciąż pozostawała w nietypowej barwie. Kiedy udał się z psami do weterynarza dowiedział się szokującej prawdy.

Szczeniaki urodziły się zielone. Kiedy właściciel zobaczył je po raz pierwszy, nie mógł uwierzyć własnym oczom. Hodowca na początku pomyślał, że maluchy czymś się pobrudziły i próbował je umyć. Prawda okazała się jednak dużo bardziej szokująca. To wyjątkowa anomalia w świecie zwierząt.

Szczeniaki urodziły się z zieloną sierścią

Niedawno w Hiszpanii na świat przyszły dwa psy, których sierść jest zielona. Nietypowy kolor szczeniaków zupełnie zaskoczył doświadczonego właściciela hodowli. Mężczyzna na początku pomyślał, że zwierzęta się czymś ubrudziły, więc postanowił je wykąpać. Gdy jednak kolejne próby doczyszczenia maluchów nie przyniosły żadnych rezultatów, udał się do weterynarza, by zbadał to wyjątkowe zjawisko. Lekarz był w szoku i poinformował go, że zwierząt nie da się wyczyścić, bo mają do czynienia z wyjątkowo rzadko występującą anomalią.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Szczeniaki są wyjątkową anomalią w świecie zwierząt

Zdarza się, że raz na jakiś czas na świecie pojawiają się zielone szczeniaki. Ostatni taki przypadek miał miejsce dwa lata temu w Wielkiej Brytanii. Wtedy urodził się wyjątkowy labrador, który na cześć swojej nietypowej sierści został nazwany Hulk.

Dzisiaj grzeje: 1. Małżeństwo brało razem prysznic, gdy nagle żona zauważyła pewien szczegół. Od razu zażądała rozwodu
2. Lekarz przekazał Monice Miller druzgocącą diagnozę, a ona się popłakała. Jest źle, nie wiadomo, jak to się skończy

Okazało się, że zielone szczeniaki mają poważne problemy ze zdrowiem. Kilka dni po porodzie jeden z nich zmarł. Drugi pies również nie jest w najlepszej formie, ale znajduje się pod stałą opieką lekarzy, a jego sierść zaczyna powoli przybierać barwę białą.

Miejscowy weterynarz, Daniel Valverde, zamierza dokładnie przebadać zwierzaka i przeprowadzić testy na różne rodzaje chorób i bakterii. Specjaliści twierdzą, że za nietypową barwę sierści u psów odpowiada obecność w ich organizmie substancji chemicznej, która nazywa się biliwerdyna. Powstaje w wątrobie i jest m.in. przyczyną zielononiebieskiego zabarwienia ości u ryby o nazwie Belona.

Najlepsze newsy dnia:

  1. DRASTYCZNE podwyżki cen prądu. Minister potwierdził i ujawnił, kto zapłaci najwięcej
  2. Jarosław Jakimowicz dostał pracę w TVP. Wiemy, co będzie robił
  3. Zakładasz dziecku jednorazowe pieluchy? Kilka niezwykle ważnych faktów, o których powinien wiedzieć każdy rodzic
  4. Ziemniaki w wydaniu "hasselback" podbiły serca milionów i nie bez powodu. Szybki i prosty przepis na niebo w gębie
  5. Nastolatek twierdzi, że po poważnym wypadku był w zaświatach. Mówi, co zobaczył w niebie

źródło: Z pazurem

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News