Suczka opiekująca się szczeniakami zaczęła skomleć. Kobieta zobaczyła, co znajduje się między małymi pieskami i musiała pilnie działać

Suczka opiekująca się szczeniakami zaczęła skomleć. Kobieta zobaczyła, co znajduje się między małymi pieskami i musiała pilnie działać Źródło: YouTube WORLD HD

Kobieta znalazła suczkę, która przeniosła szczeniaki w bezpieczne miejsce. Po chwili jednak znalazła wśród zwierząt coś szokującego i zrozumiała, że nie ma ani chwili do stracenia. Portal Webniusy podzielił się historią niesamowitego psa, który wykazał się wyjątkowym instynktem macierzyńskim. Dzisiaj materiał wideo o suczce wywołuje wielkie wzruszenie.

Każda suczka dba o swoje szczeniaki i pilnuje ich jak oka w głowie. Wiele zwierząt zrobi wszystko, aby nie dopuścić obcych do swojego potomstwa, póki nie stanie się ono w pełni samodzielne. Ta historia jednak opowiada o psie, którego instynkt macierzyński przełamał wszelkie granice. Pewna kobieta zobaczyła to na własne oczy.

Suczka Way, podobnie jak inne psy, ukryła swoje szczeniaki w bezpiecznym miejscu i opiekowała się nimi najlepiej, jak umiała. Pogoda stawała się coraz mniej przyjazna, dlatego czworonóg robił wszystko, żeby ogrzać swoje maleństwa. Okazało się jednak, że poza szóstką szczeniaków, Way stara się utrzymać przy życiu jeszcze jedno stworzenie. Pewnego dnia skomlenie suczki usłyszała mieszkająca niedaleko kobieta.

Suczka chroniła nie tylko swoje szczeniaki

Na Way i jej szczeniaki trafiła mieszkanka Argentyny, Alejandra Griffa. Kobieta, będąc w domu, usłyszała dziwne, stłumione odgłosy i nie potrafiła ich zignorować. Wreszcie rozejrzała się po okolicy i dostrzegła zarys zwierząt. Kiedy pojawiła się na miejscu, zobaczyła suczkę i sześć maluchów. Wszystkie zwierzęta przytulały się do siebie, by ochronić się przed mrozem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wtedy Alejandra zauważyła, że suczka chroni nie tylko szczeniaki. Wśród włochatych kuleczek znajdowała się rączka prawdziwego dziecka. Kobieta zorientowała się, że Way stara się ogrzać również nowo narodzone, ludzkie dziecko. Wtedy szybko zabrała noworodka do szpitala. W placówce lekarze stwierdzili, że chłopiec ma około miesiąca. Matka musiała porzucić go na mrozie, skazując go na śmierć.

Dzisiaj grzeje: 1. Wszystko ma się zacząć już na dniach. Wizja Jackowskiego załamała wiele osób

2. Uważaj, abyś nie dostał kolosalnego mandatu od jutra. Jak dotrzeć do fryzjera lub kosmetyczki?

Na szczęście suczka Way przygarnęła go i chroniła jak swoje szczeniaki. Maluch zawdzięcza życie czworonogowi, którego instynkt nie pozwolił pozostawić chłopca na pewną śmierć. Dziecko miało jedynie zadrapania, poza tym jego stan był stabilny. Jak informuje CNN, służby odnaleźli matkę nowo narodzonego dziecka. Okazała się nią 14-letnia dziewczyna, której zapewniono opiekę psychologiczną. Niedawno opisaliśmy inną, niesamowitą historię związaną ze zwierzętami i tajemniczą skrzynką, pozostawioną pod drzwiami.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polska aktorka została pogryziona przez psa. Musiała podjąć ciężką decyzję, zdjęcie budzi grozę
  2. Kiedy przyjechali na miejsce nie wierzyli własnym oczom. Widok kilkudziesięciu psów wyciskał łzy z oczu
  3. Synek skarżył się na ból w buzi. Mama zajrzała do środka i stanęła jak wryta, wielkie zagrożenie dla wielu dzieci
  4. Niezawodny przepis Andrzeja na sernik. Kluczem jest nieprawdopodobny składnik, który powala smakiem
  5. Siostra górnika przerwała milczenie. Ujawniła, jak naprawdę wygląda sytuacja zakażonych górników, ręce opadają
  6. Stan zagrożenia może być wydłużony o kolejny miesiąc. Wiadomość potwierdził premier Hiszpanii

źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News