Suczka urodziła 9 szczeniaków, umaszczenie jednego z nich wyrywa z butów. Najdziwniejszy szczeniak świata

Suczka urodziła 9 szczeniaków, umaszczenie jednego z nich wyrywa z butów. Najdziwniejszy szczeniak świata Źródło: Facebook/Bill Fitzgerald - WTVR CBS 6

Szczeniaki, które przyszły na świat są niesamowite. Suczka urodziła ich aż 9, a jeden z nich jest tak nietypowy, że nie można uwierzyć w to jak wygląda. Jego umaszczenie wyrywa z butów.

Szczeniaki wzbudzają zachwyt każdego. Nie sposób obojętnie jest przejść obok nich na ulicy lub nie rozczulić się nad ich zdjęciem opublikowanym w sieci. Słodkie pyszczki w połączeniu z małymi ciałami sprawiają, że uśmiech sam pojawia się na twarzy. 

Szczeniaki suni Rio

Suczka rasy Golden Retriever zaszła w ciążę z przedstawicielem swojej rasy. Opiekunowie suni Rio poinformowani zostali przez weterynarzy, że jej ciąży nic nie zagraża, a na świecie najprawdopodobniej pojawi się aż 9 zdrowych psiaków. 

Opiekunowie nie mogli się już doczekać, kiedy ich ukochana psinka wyda na świat maluchy. Byli przygotowani na to, że lada dzień może urodzić. Kiedy zaczęła się akcja porodowa i jeden pies po drugim pojawiał się na świecie nie mogli ukryć radości. Jednak, kiedy zobaczyli ostatniego z nich, przerazili się. Nie wiedzieli czy to, co widzą jest czymś normalnym. Ze strachem patrzyli na szczeniaki, które dopiero się urodziły.

Na świecie pojawiły się szczeniaki Rio

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ


Jeden ze szczeniaków wyglądał dziwnie. Jego sierść była zielona. Opiekunowie przecierali oczy ze zdumienia, nie mogąc się nadziwić. Nigdy wcześniej nie spotkali się z tym, żeby pies po urodzeniu miał umaszczenie w takim właśnie kolorze. 

Okazuje się, że zielona sierść u szczeniaków nie jest niczym dziwnym i niespotykanym. Często zdarza się tak, że psiak rodzi się właśnie z takim umaszczeniem, a po kilku dniach jego sierść nabiera "normalnego" koloru. Tak stało się i w tym przypadku, po zaledwie tygodniu, nietypowy szczeniak posiadał już taką sierść jak jego mama. 

Dzisiaj grzeje: 1. Kobieta robiła swoją suknię ślubną 1000 godzin. Pan młody prawie zemdlał, gdy ją zobaczył, ksiądz oparł się o ołtarz
2. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda "Walduś z Kiepskich"

Zielony pies stał się już gwiazdą internetu. Jego opiekunowie postanowili zatrzymać go ze względu na jego niecodzienny wygląd zaraz po urodzeniu.

uploaded

fot. facebook/Bill Fitzgerald - WTVR CBS 6

Najlepsze newsy dnia:

  1. Popularna odzieżówka do zamknięcia za 2 dni. Wielka PROMOCJA: 5 rzeczy zgarniesz za 25 zł
  2. 13. emerytury nie zostaną wypłacone? Przykre doniesienia
  3. Najbardziej soczyste i najzdrowsze kotlety mielone na świecie. Z piekarnika, rewolucyjny przepis
  4. Odkrył tajemne drzwi w piwnicy. Jego ciało zaczęło drżeć na widok sceny jak z horroru, od razu złapał za kamerę
  5. Chińskie znaki zodiaku deklasują tradycyjne. Ujawniają całą prawdę o przyszłości każdego
     

źródło: webniusy 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News