Grupa mieszańców pit bulli nagle otoczyła babcię i powaliła ją na ziemię. Kamera nagrała pędzącą na ratunek sąsiadkę

Grupa mieszańców pit bulli nagle otoczyła babcię i powaliła ją na ziemię. Kamera nagrała pędzącą na ratunek sąsiadkę Źródło: Screen/Youtube/Inside Edition

Szczeniaki potencjalnie niebezpiecznych ras psów wymagają od właścicieli odpowiedniego ułożenia i wzmożonej opieki. W przeciwnym razie ich zachowanie jako dorosłych zwierzaków może być agresywne. Grupa mieszańców pit bulli zaatakowała babcię i powaliła ją na ziemię. Reakcję sąsiadki uwieczniły kamery.

Szczeniaki niebezpiecznych ras psów, którym nie poświęca się odpowiednio dużo czasu, mogą wyrosnąć na agresywne zwierzaki. Od pierwszych chwil każdy właściciel czworonoga powinien pracować nad jego ułożeniem i zachowaniem, aby nie dochodziło do tragicznych sytuacji, tak jak w tym przypadku. Babcia, która szła ulicą, została zaatakowana przez grupę mieszańców pit bulli. Gdyby nie szybka pomoc jej sąsiadki, kobieta mogłaby przypłacić to spotkanie z psami życiem.

Szczeniaki były źle wychowane 

Gdyby te psy od pierwszych chwil życia były odpowiednio wychowywane, na pewno nie doszłoby to tak niebezpiecznej sytuacji. Decyzja o przygarnięciu czworonoga powinna być przemyślana, gdyż opieka nad zwierzęciem wiąże się z wieloma obowiązkami, zwłaszcza jeżeli chcemy wziąć pod swój dach pit bulla. Pewna kobieta przypłaciłaby spotkanie z agresywnymi psami życiem, gdyby nie sąsiadka. 

Kobieta doznała poważnych obrażeń

Starsza kobieta z Karoliny Północnej przechodziła ulicą, gdy nagle w jej stronę podbiegła grupa agresywnych psów. Na początku nic nie zwiastowało tragedii i staruszka zatrzymała się z nadzieję, że pit bulle zostawią ją w spokoju. Niestety tak się nie stało i zwierzęta rzuciły się na babcię. Psy były rozwścieczone, szybko powaliły kobietę na ziemię i zaczęły ją brutalnie szarpać i gryźć.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Całe zajście nagrała kamera zamontowana na pobliskim domu. Kobieta zaczęła przeraźliwie krzyczeć i błagać o pomoc. Jej głos usłyszała sąsiadka, która - gdy tylko zobaczyła, co się dzieje - ruszyła z pomocą. Znajoma staruszki chwyciła za torebkę i zaczęła odganiać agresywne zwierzęta. Gdyby nie jej natychmiastowa reakcja, kobieta mogłaby nie przeżyć spotkania z agresywnymi mieszańcami pit bulli. 

Dzisiaj grzeje: 1. Córka obawiała się, że ktoś znęca się nad jej matką. Zainstalowała ukrytą kamerę i przeżyła szok
2. Wielka miłość Foremniak nie żyje. Wspomnienia gwiazdy wróciły przez syna Darii Trafankowskiej, którą też zabrała nagła śmierć

Staruszka doznała poważnych obrażeń. Z relacji sąsiadki wynika, że kobieta miała wiele ran szarpanych. Gdy osunęła spodnie pogryzionej babci zauważyła, że w jednym miejscu skóra została wygryziona aż do kości. Staruszka została zabrana do szpitala w poważnym stanie. Właściciel agresywnych psów został oskarżony o napaść skutkującą poważnymi obrażeniami. Najprawdopodobniej zostanie ukarany grzywną w wysokości około 14 000 zł.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zapłacisz nawet 1 mln złotych kary. Wystarczy tylko JEDEN wpis
  2. Matka weszła do sypialni córki i prawie zemdlała. Natychmiast zadzwoniła po policję
  3. Wiele razy gwałcił córkę, ma z nią 6 dzieci. "Najbardziej odrażająca zbrodnia, z jaką miałem do czynienia”
  4. Kościół czeka wielka rewolucja? Chodzi o zniesienie celibatu, papież Franciszek zadecyduje
  5. Była kochanka księcia Karola wyjawiła mało znane sekrety. Wiadomo, w jaki sposób ukrywała się przed księżną Dianą

źródło: Newsner

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News