Uderzył go smród ze skrzyni. Otworzył i pobladł, musiał działać szybko

Uderzył go smród ze skrzyni. Otworzył i pobladł, musiał działać szybko Źródło: flickr.com/Carissa Rogers

Szczeniaki, które odnalazł pewien mężczyzna, znajdowały się w krytycznym stanie. Najpierw uderzył go smród, z którym nigdy wcześniej się nie spotkał. Był pewien, że natrafił na coś przerażającego.

Szczeniaki przez długi czas były pozostawione same sobie. Nikt nie wie, ile musiały spędzić zniewolone w spartańskich warunkach. Ktoś bardzo postarał się, by nie zostały przez nikogo znalezione i szybko zdechły.

Szczeniaki zostały odnalezione w makabrycznych warunkach. Odór był nie do zniesienia

Na niesamowite i jednocześnie rozrywające serce znalezisko natrafił pewien mężczyzna zajmujący się kanalizacją. Pracownik firmy hydraulicznej zajmował się naprawą pękniętej rury w kompleksie domów w Wichita w Kansas. Kiedy dotarł do splotu rur w zagłębieniu, jego nos został podrażniony przez straszliwy odór. Nie mógł oddychać i zaczęło go mdlić. Bał się, że za chwilę natknie się na czyjeś zwłoki.

Zatkał nos i zaczął szukać źródła smrodu. Po dłuższej chwili w zasięgu wzroku zauważył ogromną skrzynię, która była źródłem przykrego zapachu. Teraz już był całkowicie pewien, że leży tam martwa osoba. Drżącymi rękami otworzył wieko i zastygł bez ruchu. W środku znajdowały się 2 szczeniaki - smród pochodził z ich odchodów. Wręcz brodziły we własnych nieczystościach, a ich sierść była posklejana ekskrementami. Nie wydawały żadnych dźwięków, ponieważ jakiś zwyrodnialec unieruchomił im pyszczki gumką recepturką.

Pieski nadal znajdują się pod ścisłą opieką. Właściciele usłyszeli poważne zarzuty

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna po odkryciu skrzynki natychmiast skontaktował się ze swoim znajomym, który pracuje w organizacji pomagającej zwierzętom. Szczeniaki musiały zostać natychmiast przetransportowane do weterynarza. Gumki na pyskach wrzynały się w ich skórę, a ich zdrowie było w krytycznym stanie. Były trudne do usunięcia, a szczeniaki przeraźliwie piszczały podczas całego zabiegu. Po wszystkim zostały wykąpane, a przykry zapach był tylko wspomnieniem. Dostały imiona Wesley oraz Violet.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska piosenkarka zmarła na glejaka. Wstrząsające słowa męża
2. Tysiące Polaków w żałobie, nie żyje legendarny muzyk. Jego utwory od lat inspirowały młodych wykonawców

Szczeniaki dochodzą do siebie i nabierają sił pod czujnym okiem weterynarza, a także znalazły miejsce w przytulnym domu tymczasowym.

- Już dziś czują się świetnie. Blizny już prawie całe się zagoiły. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że tak szybko się regenerują i zmierzają ku nowemu, bardziej szczęśliwemu życiu - powiedział Stephanie McCurdy z Wichita Animal Action League.

Właściciele szczeniaków usłyszeli już zarzuty z paragrafu o znęcaniu się nad zwierzętami. Sąd jest w trakcie rozpatrywania wniosku o tymczasowy areszt.

Fot. Facebook

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kierowcy mają czas tylko do 1 grudnia. Potem posypią się mandaty na 17 tys. zł
  2. Michał Szpak pokazał BRATA! To takie CIACHO, że fanom opadły szczęki
  3. Rodzice zaginionej Madeleine McCann otrzymali nagłą niepojętą wiadomość. Zatrzęsła ich życiem, teraz nie mogą się pozbierać
  4. Jako mała dziewczynka pojawiła się w kultowym "Od przedszkola do Opola". Dzisiaj wzdychają do niej tysiące mężczyzn, onieśmiela swoim pięknem
  5. Podczas pogrzebu zajrzała do grobu męża i się przeraziła. Nie był pusty

Źródło: Newsner

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News