Przedwcześnie urodzone szczeniaki trafiły do inkubatora. Nagranie z reakcją ich matki miażdży serce

Przedwcześnie urodzone szczeniaki trafiły do inkubatora. Nagranie z reakcją ich matki miażdży serce Źródło: youtube.com/Viral Press

Szczeniaki musiały trafić do inkubatora chwilę po narodzinach. Ich zły stan mógł doprowadzić do ich natychmiastowej śmierci. Właściciel nagrał wideo, na którym widać maleństwa, a matka nagle robi coś niesamowitego.

Szczeniaki znalazły się w mocno podbramkowej sytuacji. Nikt nie przewidywał, w jaki sposób zakończy się poród suczki. Konieczne było zastosowanie maszyn, które pozwolą im przeżyć. Zostały umieszczone w inkubatorze, a ich psia mama zrobiła coś wzruszającego.

Szczeniaki musiały zostać umieszczone w inkubatorze

To niesamowite, że psy podzielają zachowania i uczucia ludzi. Od dawna wiadomo, że to niesamowite zwierzęta, ale nie każdy miał okazję przekonać się o tym na własnej skórze. Prawdziwym szczęściarzem w tej kwestii okazał się właściciel buldogów francuskich z Tajlandii.

Mężczyzna pod swoim dachem ma kilka psów, a jednym z nich jest niesamowita suczka wabiąca się Kuma. Przyszła psia mama dobrze znosiła ciążę, lecz w dniu przedwczesnego rozwiązania nastąpiły komplikacje. Na świat przyszły 3 małe oseski, ale 2 z nich musiały zostać umieszczone w inkubatorze. Niestety, psiej mamie nie było dane przytulić ich po raz pierwszy czy chociażby samodzielnie nakarmić.

Wpatrywała się w szczeniaki jak zaklęta. Tak bardzo chciała je dotknąć

Właściciel czekał na znak od weterynarza, kiedy będzie mógł zabrać pieski do domu. Kuma dobrze czuła się po porodzie wraz z jednym szczeniakiem i mogłaby wrócić do domu, lecz nagle zrobiła coś niecodziennego. Musiała wyczuć, że jej dzieci znajdują się w ciepłym inkubatorze. Dalsza sytuacja była prawdziwie wzruszająca.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nagle wskoczyła na podstawiony przy maszynie zielony taboret, stanęła na dwóch łapach i wpatrywała się z ogromną miłością w 2 maluchy leżące w środku. Chwilę potem drugą łapę oparła o szybę, jakby chciała je dotknąć lub zapewnić, że wszystko będzie dobrze. Nie mogła ich przecież tak zostawić! Szczęśliwe wieści przyszły szybciej niż sądziła.

Dzisiaj grzeje: 1. Mama poszła sprawdzić, czy jej córka śpi. Kiedy zobaczyła w łóżku obok niej psa, zaczęła wszystko nagrywać
2. Prawdziwe zarobki w dyskoncie. Ujawnili, ile płaci Biedronka i Lidl

Okazało się, że wszystkie pieski mogły opuścić gabinet weterynarza już po kilku godzinach. Właściciel otrzymał dokładne wytyczne odnośnie tego jak ma opiekować się dwoma maluchami. Kumie towarzyszył również ojciec piesków, Sour Pork - nie widać go na nagraniu, ale odwiedził swoje potomstwo ubrany w hawajską koszulę.

- Są takie słodkie. Uwielbiamy je i cieszymy się, że są już w domu. Kuma obserwowała swoje szczeniaki jak rasowa pielęgniarka. Ciągle ich doglądała - powiedział szczęśliwy właściciel małych piesków.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie uwierzycie, ile zarabia Jolanta Kwaśniewska! Ma w portfelu więcej niż przeciętny Polak! Będziecie w szoku
  2. 44-letni aktor przyłapany z KOCHANKĄ! Zrobiono im zdjęcia na wakacjach, dziewczyna ma 22 lata. Nie uwierzycie, kim jest
  3. Trudno uwierzyć, co można znaleźć w pochwach Polek. Ginekolog ujawnia odbierające mowę szczegóły
  4. Tajemnicza choroba sprawiała, że kobieta nie wracała do zdrowia 10 lat. Nagle mężczyźni dokonali porażającego odkrycia
  5. Wiesz o czym myśli Twój pies? To nagranie rozłoży was na łopatki, prawdziwe do bólu
  6. RCB wysyła SMS-y z pilnym alarmem. Zostańcie w domach, w 7 województwach będzie wyjątkowo niebezpiecznie

Źródło: YouTube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News