Jamnik zapłodnił pitbulla, ich szczeniaki są niebywałe. Powalające zdjęcia, to nie fotomontaż!

Jamnik zapłodnił pitbulla, ich szczeniaki są niebywałe. Powalające zdjęcia, to nie fotomontaż! Źródło: Wikimedia Commons/Pleple2000

Szczeniaki będące mieszanką dwóch różnych ras często zaskakują swoim wyglądem. Niektóre połączenia są wprost niewiarygodne. Należy do nich ta krzyżówka jamnika z pitbullem.

Szczeniaki, które powstały z połączenia dwóch bardzo odmiennych ras, jamnika i pitbulla, szokują swoim wyglądem. Część osób uważa, że ich zdjęcia to fotomontaż, bo wydają się wręcz niewiarygodne. Sami zobaczcie tę niesamowitą mieszankę cech. 

Niebywałe szczeniaki 

Szczeniaki, których mama jest pitbullem, a ojciec jamnikiem, wyglądają wyjątkowo. Z jednej strony ten wizerunek rozczula, a z drugiej szokuje. Jak wiadomo, mieszanie tak odmiennych od siebie ras bywa ryzykowne i może spowodować, że małe pieski będą bardziej podatne na różnego rodzaju dysfunkcje.

Trudno o dwa psy, które różnią się od siebie bardziej. Inny wielkość, budowa ciała, a nawet usposobienie. Owocem tej szalonej mieszanki jest Rami, o którego dzięki niespotykanemu wyglądowi, biją się chętni do adopcji zwierzęcia. 

Mieszaniec robi prawdziwą furorę

Kiedy patrzy się na zdjęcia Rami'ego rzeczywiście można mieć pewne wątpliwości czy nie jest to fotomontaż. To połączenie ras dało bowiem efekt, którego nikt nigdy wcześniej nie widział. Psiak odziedziczył po swoich rodzicach różne cechy. 

Jego wysokość zbliżona jest do jamnika, ale gabaryt zdecydowanie przypomina bardziej pitbulla. Szczeniak jest niski i korpulentny, ale bardzo nabity. Widać, że w jego krótkich łapkach drzemie duża siła. Ciało zwierzęcia jest przez to trochę nieproporcjonalne. Jego głowa nie pasuje do reszty.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jeżeli chodzi o charakter i usposobienie, to Rami jest psem pełnym energii, który wymaga dużo ruchu. Nienawidzi chodzić na smyczy, więc jego przyszły właściciel będzie musiał spędzić dużo czasu na ćwiczeniach z czworonogiem. Mimo tych różnego rodzaju trudności bardzo wiele osób zainteresowało się szczeniakiem i zgłosiło chęć adoptowania pieska. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tak teraz wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka. Bardzo smutny widok
2. Ksiądz nie wiedział, co ma zrobić. Panna młoda przez niego odwołała ślub w ostatnim momencie

Pracownicy zrobią wszystko, żeby wybrać mu najlepszy i najbardziej dopasowany do jego potrzeb dom. Niepokoją się niestety, że ta oryginalna mieszanka genów odbije się na zdrowiu psiaka i w przyszłości będzie on bardziej narażony na różne dolegliwości. 

Źródło: Screen/Merdacz PL

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek 
  2. Najgorsze znaki zodiaku u kobiet. One potrafią zamienić życie w PIEKŁO
  3. Kobieta sprzątała pokój w hotelu. Ściągnęła prześcieradło i dokonała odkrycia, przez które ugięły się pod nią nogi
  4. Żona wróciła wcześniej z kilkudniowego wyjazdu. Weszła do sypialni i odkryła tajemnicę męża, która doprowadziła ją do płaczu
  5. Córka Kaczyńskiej wskazała wymarzonego prezydenta. Dla jej wuja ten wybór może być sporym ciosem

Źródło: Merdacz PL

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News