Nie mogli uwierzyć, że znaleziony maluch nie jest szczeniakiem. Jego prawdziwa natura okazała się nieprawdopodobna

Nie mogli uwierzyć, że znaleziony maluch nie jest szczeniakiem. Jego prawdziwa natura okazała się nieprawdopodobna Źródło: Bartlett Police Department

Szczeniaki wyglądają przeuroczo, kiedy pojawiają się na świecie, ale też mogą przypominać przedstawicieli zupełnie innego gatunku. Mężczyzna, który znalazł małe zwierze, nie mógł uwierzyć, kiedy dowiedział się, jaka jest prawdziwa natura "psiaka".

Szczeniaki i samo patrzenie na nie może wywoływać uśmiech na twarzach. Ludzie uwielbiają małe i młode pieski ze względu na to, jak uroczo wyglądają. Małe szczeniaki potrafią dostarczać wiele emocji, ale bardzo łatwo je pomylić z innymi zwierzętami. Tak było w tym przypadku, mężczyzna bardzo się zdziwił, gdy odkrył prawdę. 

Szczeniaki, kociaki, małe króliczki. Małe zwierzaki i wielka miłość 

Mężczyzna jechał samochodem, kiedy na poboczu zauważył zwierzątko. Widywał wcześniej szczeniaki i był pewien, że musi być to mały psiak. Niewiele myśląc, od razu postanowił mu pomóc. Zatrzymał się i zabrał do samochodu małe zwierzę. Nie do końca wiedział, gdzie w mieście znajduje się schronisko, więc postanowił pojechać z nim na komisariat policji. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Na komisariacie policjanci przyjęli zwierzątko i postanowili skierować się z nim do schroniska. Jednak im dłużej patrzyli na psiaka, tym bardziej byli przekonani, że to nie jest pies. Szczeniaki nie mają tak długi pazurów. 

- Kiedy go podniosłem, zauważyłem, że jego futro miało dziwny odcień. Miał nieco większe łapy niż przeciętny szczeniak. Naszą uwagę najbardziej przyciągnęły jednak ostre pazury - relacjonował jeden z policjantów. 

Szczeniaki nie mają tak długich pazurów. Nawet policjanci nie mogli uwierzyć, że to pies 

Policjanci mieli rację. To nie był pies, okazało się, że zwierze, które zostało przywiezione przez mężczyznę, to maleńki kojot. Tuż po urodzeniu maleńkie kojoty przypominają szczeniaki. Nic dziwnego, że mężczyzna się pomylił. Kiedy zadzwonili do niego, by powiedzieć mu o odkryciu, mężczyzna nie mógł uwierzyć. 

Dzisiaj grzeje: 1. Rozwód rozrywa rodzinę królewską, jest oficjalne potwierdzenie. Królowa jest wściekła
2. W autobusie było mnóstwo dzieci, trwa akcja ratunkowa. Zatrważające wiadomości z zachodniej Polski

Kojot był zbyt mały, by został wypuszczony na wolność. Po skonsultowaniu sprawy z weterynarzem, zwierzak trafił do lecznicy dla zwierząt.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl oszukuje wszystkich Polaków? W sklepach trwa ukrywana przed nami skandaliczna praktyka
  2. Emerytura stażowa coraz bardziej realna. Tysiące Polaków skończy pracować w wieku 53 lat
  3. Syn został sam na sam ze szczeniakiem. Ojciec zabrał pieska do weterynarza i poznał najgorszą możliwą prawdę
  4. Poszła do spowiedzi, z kościoła wybiegła z płaczem. Ksiądz powiedział jej takie rzeczy, że ręce opadają
  5. A jednak będzie rozwód! Rodzina królewska wstrząśnięta decyzją wnuka Elżbiety II

źródło: kochamy zwierzaki

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News