Suczka stworzyła niemożliwą "rodzinę zastępczą". Zaczęła wychowywać swoich największych wrogów

Suczka stworzyła niemożliwą "rodzinę zastępczą". Zaczęła wychowywać swoich największych wrogów Źródło: Newspix.pl / SWNS

Szczeniaki mogłyby mieć najlepszą mamę na świecie, ale sunia się ich nie doczekała. Za to na świecie pojawiły się inne stworzenia, które potrzebowały opieki. I wtedy ona nadciągnęła z pomocą, tworząc im wspaniałą "rodzinę zastępczą".

Szczeniaki, które znajdują się w schronisku bardzo szybko zostają wydane do adopcji. Chętnych zawsze jest bardzo dużo, ale niestety im psiak starszy, tym trudniej znaleźć mu odpowiednią rodzinę. W jednym ze schronisk właśnie tak było. Dorosła już sunia czekała na swoją szansę. Na swój nowy, kochający domek. Na miejsce, w którym będzie mogła być najważniejsza. Czekając na to, aż odmieni się jej los sama postanowiła uratować życie innym zwierzakom.

Mówi się, że pies z kotem się nie dogaduje. Trzeba raz na zawsze obalić ten mit. Nie ma ani ziarenka prawdy w tym stwierdzeniu. Zarówno psy, jak i koty, mogą ze sobą żyć. Nawet w tym samym mieszkaniu, ale jak zawsze, wszystko zależy od tego jak zostaną wychowane zwierzaki i jaki mają charakter.

To miały być szczeniaki

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

The Oak Tree Animals Charity, schronisko dla bezdomnych zwierząt znajdujące się w Londynie, było świadkiem przedziwnej sytuacji. Sunia, która grzała u nich miejsce, poczuła instynkt macierzyński i postanowiła podjąć się roli matki. 

Kiedy doszło do tego wydarzenia? W momencie gdy do schroniska trafiło 6 małych kociaków, bez mamy. Pracownicy znaleźli je w opuszczonym budynku bez opieki i postanowili uratować im życie zanosząc je do miejsca, które znali i wiedzieli, że zwierzęta zostaną tam otoczone opieką.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje Jan Szyszko. Znamy nieoficjalną przyczynę śmierci
2. Smutne informacje o mamie brutalnie zamordowanej 10-letniej Kristiny. Nie jest dobrze

I rzeczywiście tak się stało bo wspaniała sunia przygarnęła pod swoje skrzydła urocze maluszki. 5 kotek i jeden kot zyskały nie tylko schronienie, ale i mamę. Suczka otoczyła kociaki opieką od pierwszych chwil, gdy ich łapki pojawiły się w schronisku. Pomaga im nie tylko karmiąc je, ale także myjąc i pielęgnując. Musi być bardzo cierpliwa, skoro znosi sześcioro małych urwisów, które bez przerwy wspinają się po niej. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. PRZERAŻAJĄCA prawda o emeryturach. Nie utrzymasz nawet mieszkania
  2. Marta Kaczyńska jest już skreślona u wuja? Jej słowa o tęczy nie spodobają się Jarosławowi
  3. 40 osób nie żyje, głównie kobiety i dzieci, kolejnych 12 jest rannych. Koszmar na ślubie
  4. Przepis na idealny kotlet schabowy jurorki MasterChefa. Dzięki niemu odkryjesz zupełnie nowy wymiar klasycznego dania, niebo w gębie
  5. W ciągu 16 lat poroniła 18 razy. Za 19 razem lekarzem odkryli rzecz, która na zawsze zmieniła jej życie

źródło: wprost

Następny artykuł