Właściciel zaczął śpiewać do niesfornych szczeniaków. Ich reakcja jest nieziemska, wszystko się nagrało

Właściciel zaczął śpiewać do niesfornych szczeniaków. Ich reakcja jest nieziemska, wszystko się nagrało Źródło: youtube Waggle TV

Szczeniaki były wyjątkowo niesforne, dlatego mężczyzna postanowił, że uspokoi je śpiewem. Reakcja psiaków powala na kolana, na szczęście wszystko się nagrało i trafiło do sieci. Internauci uwielbiają to wideo.

Szczeniaki niedawno pojawiły się na świecie i były tak przepełnione energią, że ich opiekun nieustannie miał zajęte ręce. Co chwila małe psiaki potrzebowały jedzenia, spaceru czy przytulania. Praca w związku z tym nigdy się nie kończyła. Maleńkie zwierzaki w swojej naturze mają też to, że są wyjątkowo niesforne, ale ten mężczyzna znalazł na to sposób. 

Szczeniaki były wyjątkowo niesforne 

Właściciel bardzo się cieszył, kiedy dowiedział się, że jego sunia będzie miała małe szczeniaki. Jednak nie spodziewał się, że będzie ich aż pięć. Gdy pojawiły się na świecie dom nagle zamienił się w małe przedszkole, gdzie zamiast dzieci biegały nieokiełznane szczeniaki. 

Pracy ze szczeniakami było co niemiara, ale wiedział, że musi ją wykonać, by psy znalazły swoje nowe domy. Mężczyzna, chociaż zauroczył się małymi psiakami, wiedział, że wszystkie nie zostaną u niego w mieszkaniu. Pewnego dnia, kiedy cała piątka szczeniaków nie dawała mu spokoju, postanowił, że dla nich zaśpiewa. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Szczeniaki i ich opiekun królują w sieci

Nagranie ze śpiewającym opiekunem pisaków trafiło do sieci i stało się prawdziwym hitem. Mężczyzna, który śpiewa swoim psiakom „Goodnite, Sweetheart, Goodnite” okazało się przynosić zamierzone efekty. Kiedy mężczyzna zaczął śpiewać, jego psiaki momentalnie się uspokoiły i zaczęły układać do snu. 

Śpiew mężczyzny sprawił, że nim kołysanka dobiegła do końca szczeniaki już smacznie spały. Psiaki znalazły swoje miejsce w koszyku i zamknęły swoje oczka. Mężczyzna, kiedy zakończył śpiewanie, miał już spokój. Psiaki spały, a on mógł się zająć innymi pracami w domu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Młody aktor długo ukrywał ciężką chorobę. Jego tata przekazał najgorsze wiadomości, nie żyje
2. Była żona Piotra Żyły skrywała tajemnicę przed całą rodziną. Dowiedzieli się, gdy było za późno

Nagranie, na którym widać, jak mężczyzna śpiewa dla szczeniaków, trafiło do sieci i stało się prawdziwym hitem. Nic tak nie poprawia ciężkiego dnia, jak słodkie szczeniaki, które zasypiają do słów znanej kołysanki. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Operacja na otwartym sercu, poważny stan. Niepokojące doniesienia o Tomaszu Stockingerze
  2. Smutne wiadomości z samego rana. Nie żyje jedna z największych legend sportu, jego gra inspirowała tysiące graczy
  3. Idealne naleśniki? Jeden trik sprawi, że już nigdy nie zrobisz ich inaczej, oszczędza mnóstwo czasu
  4. Poszła do ginekologa na kontrolę. W trakcie badania usłyszała słowa, po których wściekła wybiegła z gabinetu
  5. Justyna Żyła w tajemnicy przed rodziną przeszła operację. Prawdę wyznała dopiero po
  6. Powód jest spektakularny. Włożyła kawałek cebuli do skarpetki i poszła spać, ogrom korzyści ją zdumiał

źródło: webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News