Był przekonany, że ktoś podrzucił mu karton ze szczeniakami. Włosy stanęły mu dęba, kiedy dowiedział się, czym naprawdę są

Był przekonany, że ktoś podrzucił mu karton ze szczeniakami. Włosy stanęły mu dęba, kiedy dowiedział się, czym naprawdę są Źródło: Camden County Sheriff's Office

Szczeniaki w kartonie, które ktoś podrzucił mężczyźnie z Karoliny Północnej, niezwykle go zaskoczyły. Szybko skontaktował się więc z miejscowymi służbami, aby uzyskać pomoc w ustaleniu, kto przyniósł pudełko pod jego dom. Wówczas odkryto niespodziewanie, że mężczyzna nie miał wcale do czynienia z psami.

Szczeniaki w niewielkim kartonie - takie znalezisko odkrył ku ogromnemu zdziwieniu pod swym domem młody mieszkaniec amerykańskiej Karoliny Północnej. Mężczyzna nie wiedział, skąd zwierzęta wzięły się na jego posesji, dlatego też zadzwonił na miejscowy komisariat policji. Kiedy funkcjonariusze pojawili się na miejscu, aby sprawdzić, co dokładnie zaszło, przeżyli niemały szok.

Szczeniaki okazały się małymi niedźwiadkami

- Po przybyciu szybko ustalono, że rzekome "szczeniaki" były w rzeczywistości dwoma młodymi niedźwiadkami. Mężczyzna, który dzwonił, stwierdził, że na krótko opuścił swój dom i zauważył zwierzęta, gdy do niego wrócił - przekazał lokalny szeryf, Kevin Jones.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niedźwiadki bardzo szybko zostały zabrane do ośrodka, w którym zaopiekowali się nimi specjaliści. Jak przekazano, zwierzęta mają niecałe trzy tygodnie. Jako że są niezwykle osłabione i delikatne, nie wiadomo jeszcze, czy uda im się przetrwać. Lokalni eksperci zrobią wszystko, co w ich mocy, aby młode powróciły do pełni zdrowia.

Wciąż nie wiadomo, skąd dokładnie zwierzęta wzięły się pod domem mężczyzny

Dzisiaj grzeje: 1. Policja siłą wyrzuciła ją z plaży. Wszystko przez strój kąpielowy, który miała na sobie
2. Informacyjny chaos, mnóstwo zabitych. Trwa pilna akcja pod centrum handlowym

W sprawie rozpoczęło się śledztwo, w którym służby będą starały się ustalić, kto podrzucił niedźwiadki pod dom mężczyzny. Zwierzęta te występują licznie w Karolinie Północnej, jednak zazwyczaj zdecydowanie unikają człowieka. Ktoś prawdopodobnie musiał zabrać je od matki w nieznanych jeszcze okolicznościach. Nie wiadomo też, dlaczego przyniósł je pod wybrany dom i zostawił akurat w tym miejscu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zdjęcie trafiło do sieci, widać wszystko. Nagle z wody cała mokra wyszła Magda Gessler
  2. Zamiast 500 plus będzie 200 plus. Rząd podjął decyzję, rodziny muszą sobie radzić same
  3. Przyznali się do oszustwa w Królowych życia. Widzowie będą wściekli
  4. Harry już dłużej nie mógł ukrywać prawdy. Powiedział, co stało się na sekundy przed śmiercią Diany, oburzające
  5. Gotujesz rosół drobiowy? Najlepsi szefowie kuchni dodają jeden składnik, który gwarantuje niepowtarzalny smak

Źródło: USA Today

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News