Kupił córce szczeniaka. Szybko zrozumiał, że popełnił fatalny błąd, zwierzę nie zachowywało się jak pies

Kupił córce szczeniaka. Szybko zrozumiał, że popełnił fatalny błąd, zwierzę nie zachowywało się jak pies Źródło: youtube.com/RICK hANESTAD

Szczeniaki kochają wszyscy: duzi i mali. Nie ma osoby, która nie rozpłynęłaby się nad słodkim małym pyszczkiem, puchatą sierścią i szorstkim języczkiem. Szczenięcego przyjaciela miał sprawić swojej córce pewien ojciec. Po krótkim czasie zorientował się, jak spory błąd popełnił.

Szczeniaki skomlały i piszczały, kręciły się wokół i robiły wszystko, by wziąć je na ręce. Tej słodkiej otoczce uległ pewien ojciec, który podjął decyzję o sprawieniu córce czworonożnego przyjaciela. Po przywiezieniu go do domu nie musiało upłynąć dużo czasu, żeby doszedł do wniosku co właściwie podarował dziecku.

Szczeniaki początkowo wzbudziły jego wielkie zainteresowanie

Rick Hanestad z Wisconsin uwielbiał zwierzęta. Nic dziwnego, że chciał zaszczepić w swoim dziecku miłość do nich, tym bardziej, że dziewczynka wykazywała ogromną sympatię do psów. W końcu po przeanalizowaniu za i przeciw zdecydował się podarować jej na urodziny szczeniaczka. Kilka dni później w drzwiach domu stawił się Rick z Wiley na ręku.

Mała Hailey przeżyła szok i była przeszczęśliwa, że będzie miała kim się opiekować i że będzie mieć swojego małego przyjaciela, który będzie rosnąć nadal z nią. Dziewczynka była zadowolona, z kolei w głowie Ricka zapaliła się ostrzegawcza lampka, czy to aby na pewno pies? Zwierzę po kilku miesiącach zaczęło inaczej się zachowywać - próbowało pokazać swoją niezależność w każdy możliwy sposób  i niesamowicie urosło.

To nie była słodka suczka, a kojot. Ojciec prawie zemdlał

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Suczka miała okazać się nie słodkim małym pieskiem, a najprawdziwszym kojotem. Odkrycie było szokiem dla całej rodziny. Przecież to całkowicie dzikie zwierzę! W dodatku przebywające cały czas z małym dzieckiem. Do tej pory z Wiley nie było żadnych problemów, a mała Hailey zżyła się z nią. Dlatego zdecydowano nie oddawać kojota.

Dzisiaj grzeje: 1. Przez Polskę mogą przejść trąby powietrzne. Pilne alerty IMGW, lepiej zostańcie w domach
2. Była miłością Piotra Woźniaka-Staraka. Teraz oddała serce innemu mężczyźnie. Zgodziła się na ślub

Wiley śpi z dzieckiem w jednym łóżku, jest wyprowadzana na smyczy, uwielbia aportować piłki tenisowe, a zimą przesiadywać przy kominku. Jak każdy pies nie szaleje na punkcie specjalnej karmy, a wystarcza jej zwykła jajecznica.

Kojoty są najczęściej adoptowane i oswajane przez ludzi przez przypadek. Nieświadomie są zanoszone do domów jeszcze jako szczenięta i tak właśnie traktowane. Dopiero po kilku miesiącach okazuje się, że to nie pies.

Fot. youtube.com/RICK hANESTAD/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda Hollywood stawia hotel w Warszawie. Wiemy gdzie i kiedy ruszy
  2. Na weselu uderzył żonę z całej siły podczas tańca. Goście byli wstrząśnięci
  3. Babcia ukarała 2-letnią wnuczkę. Teraz dziecku grozi amputacja stóp
  4. Pies zgubił się na wakacjach i desperacko próbował odnaleźć swojego pana. Niewyobrażalne, co się z nim działo przez 3 lata
  5. Brat zgwałcił 14-letnią siostrę. Jednak największy cios zadali jej właśni rodzice

Źródło: Wamiz

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News