Zwierzę uratowane
youtube.com/WHIO
Aleksandra Bolko - 7 Lutego 2020

Porzucił wszystko, żeby uratować szczeniaki sąsiada. Sytuacja była wyjątkowo dramatyczna

Szczeniaki zostały w bohaterski sposób uratowane przez mężczyznę. Jego sąsiad zostawił kilka małych piesków na pastwę losu. Na szczęście wszystkie przeżyły.

Szczeniaki zginęłyby w okropny sposób. Utonięcie to jedna z najgorszych śmierci. Ich właściciel podczas powodzi zostawił kilka szczeniąt na pewną śmierć, ale na szczęście jego sąsiad zaryzykował, żeby je ocalić. Wszystko zostało nagrane. 

Krzysztof Cugowski Romuald LipkoPrzez lata prowadził wojnę z Lipko. Po jego śmierci przerwał milczenie, słowa jakie padły porażająCzytaj dalej

Szczeniaki przeżyły

W Stanach Zjednoczonych w kilku stanach nadal szaleją powodzie. Chcąc minimalizować straty wyrządzane przez ten straszliwy żywioł, mężczyzna wrócił się do swojego domu, by uratować najcenniejsze przedmioty. Usłyszał wtedy zwierzęcy skowyt, dochodzący z domu sąsiada. Gdy przedostał się do sąsiedniej posesji, znalazł w tam kilka szczeniaków, które były o krok od śmierci. 

Mężczyzna zapomniawszy o swoim majątku, rzucił wszystko i rozpoczął ryzykowną misję ratunkową. Jako tratwę wykorzystał dmuchany materac, wrzucił na niego szczeniaki i przetransportował je do suchego i bezpiecznego miejsca. Wszystko zostało nagrane.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mama, dziecko rodzi dzieckoNiewyobrażalne okrucieństwo, 5 latka urodziła dziecko, 9 latek ojcem. Podobnych do nich jest więcejCzytaj dalej

Niespodziewany bohater

Mężczyzna dotarł na dmuchanym materacu do swojego samochodu, który na szczęście stał na lądzie, następnie wszystkie pieski wrzucił na tylne siedzenie. Warto zastanowić się, dlaczego mężczyzna, który był właścicielem tych zwierząt, zostawił całą psią rodzinę na pastwę losu. Czy podczas ewakuacji nie znalazł nawet chwili, by uratować kilka istnień? Czy kosztowności były dla niego ważniejsze niż jego pupile? 

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy byliśmy oszukiwani? Wyciekły tragiczne dane dotyczące śmiertelności koronawirusa

2. Ujawniono nieznane dotąd przepowiednie Baby Wangi na 2020 rok. Spełnia się na naszych oczach?

Jedno jest pewne, gdyby nie bohaterski sąsiad, wszystkie psy utonęłyby. Na szczęście akcja ratunkowa została uchwycona na kamerze i dziś możemy podziwiać odwagę i szlachetny charakter tego mężczyzny.

Najlepszy news dnia:

  1. Rewolucyjny przepis na chleb w jajku lepszy niż pizza. Robi się w 3 minuty, dlaczego wcześniej nikt go polecał?
  2. Niemal każdy załapie się na wcześniejszą emeryturę. Nowy pomysł rządzących
  3. Wystarczą tylko 3 składniki i wszyscy będą w 7 niebie. Niezwykle prosty przepis na cudowne ciasto
  4. Odkryto największą tajemnicę matki Jana Pawła II. Przez dziesięciolecia nikt nie wiedział
  5. Wszystkich wryło. Andrzej Duda opublikował słowa o córce Tomasza Lisa, o co chodzi?

Mleko, genialna miksturaGenialna misktura z mleka i dwóch dodatków. Stawia na nogi, polecają ją lekarzeCzytaj dalej

źródło: Planeta Life

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News