Przykro patrzeć, co zrobił z pyszczkiem szczeniaka. Nie mógł znieść, że pies szczeka

Przykro patrzeć, co zrobił z pyszczkiem szczeniaka. Nie mógł znieść, że pies szczeka Źródło: Facebook/ szczeniak

Szczeniaki zwykle słyną z tego, że dużo szczekają i dopiero uczą się jak funkcjonować w towarzystwie ludzi. W tym przypadku mężczyzna posuną się za daleko. Sfrustrowany szczekaniem zwierzęcia związał mu pysk opaską zaciskową.

Szczeniaki są skore do zabawy i psot. Jednak nie każdy rozumie, że zwierzę należy nauczyć pewnych zasad bez stosowania przemocy. Mężczyzna, który brutalnie potraktował psa musi się liczyć z konsekwencjami w postaci nagonki od internautów. 

Szczeniak został ukarany

Mężczyzna był poirytowany ciągłym szczekaniem psa swojej dziewczyny. Jest prawdopodobieństwo, że pies nie przepadał za obecnością nieznajomego dlatego sięgał po środki jakie były mu znane. Z tego co wiemy wspomniany mężczyzna mieszka w stanie Oregon (Stany Zjednoczone). Po związaniu psa opaską zaciskową postanowił pochwalić się swoją metodą w mediach społecznościowych. 

Ten człowiek nie widział w tym nic złego, myślał, że dostanie pochwałę za kreatywność. Jednak mocno się zdziwił kiedy został oblany falą hejtu. Umieszczone zdjęcia okrążyły internet i sprawiły, że mężczyzna musiał usunąć swój profil na Facebooku. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Niespodziewany obór sprawy 

Kiedy zaczęła pojawiać się ostra krytyka w kierunku wspomnianego człowieka ten zaczął bronić się typowymi dla oprawców słowami "To tylko żarty" Opublikowane zdjęcia były podpisane następująco: 

- Gdy masz dość ******** szczekania!!!!! - napisał pod postem.

Dzisiaj grzeje: 1. Smutne wiadomości z ostatniej chwili. Nie żyje były Minister Obrony Narodowej
2. Nie żyje 30-letnia piosenkarka. Zginęła w straszliwym wypadku, osierociła malutką córkę

Z tego wynika jaką agresją emanuje mężczyzna. Chwaląc się z robienia krzywdy żywej istocie nie wychodzi na zdrowego psychicznie obywatela. Nie wiadomo co nim kierowało. A no tak...przecież to "tylko żarty". Internauci znani są z tego, że nie mają litości dla ludzi, którzy krzywdzą zwierzęta w tym wypadku nie było inaczej. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Gwiazdor TVP przeżył śmierć kliniczną. Przerażające, zdradził, co zobaczył po tamtej stronie
  3. Mama z córką upokarzały otyłą kobietę przymierzającą suknię ślubną. Reakcja właścicielki sklepu doprowadziła do koszmarnych wydarzeń
  4. Prawda o szamponach i odżywkach do włosów jest brutalna. Tak oszukują w reklamach kosmetyków
  5. Wyglądają jak dwa zwykłe psy. Ale kiedy się podniosą, ukazuje się widok, którego długo nie można zapomnieć

Źródło: Funzoo.pl

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News