Pitbull zapłodnił husky. Szczeniaki wyglądają jak 8 cud świata, spektakularne zwierzaki

Pitbull zapłodnił husky. Szczeniaki wyglądają jak 8 cud świata, spektakularne zwierzaki Źródło: Merdacz

Szczeniaki pitbulla i husky wyglądają niesamowicie. Nikt nie spodziewał się, że krzyżówka tych dwóch raz zaowocuje tak pięknym zwierzakiem. Gwarantujemy, że jeszcze nigdy nie widzieliście tak urokliwego mieszańca. Ten piesek skradnie wasze serca.

Szczeniaki są zawsze niezwykle urokliwe, a w przypadku tej wyjątkowej mieszanki, również bardzo oryginalne. Pitbull zapłodnił samiczkę rasy husky, a ze skrzyżowania ich genów narodził się absolutnie jeden z najpiękniejszych psów na świecie. Gdy tylko go zobaczycie, z pewnością pokochacie. 

Wyjątkowe szczeniaki 

Zarówno pitbull jak i husky zdecydowanie różnią się od siebie wyglądem, jednak charakterem te dwie rasy są do siebie bardzo podobne. Zarówno pitbulle i husky lubią dominować i są niezwykle uparte. Zazwyczaj nie są polecane właścicielom, którzy nie mają doświadczenia w opiece nad zwierzętami. Świetnie za to sprawdzą się w domach, gdzie są dzieci, gdyż są świetnymi opiekunami. Właściciele przedstawicieli tych dwóch ras doczekali się wyjątkowych szczeniaków, które skradły serca wielu osobom. 

Krzyżówka husky i pitbulla spodobała się tysiącom ludzi. Chociaż wiele osób nie popiera miksowania ze sobą dwóch ras psów, to jednak gdy już na świat przychodzą urokliwe szczeniaki, każdy chce zobaczyć, jak wygląda taki nietypowy zwierzak. Właściciele tych psów z pewnością dobrze opiekują się swoimi pupilami, bowiem wyjątkowych szczeniak wygląda na szczęśliwego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Warto pamiętać, że opieka zarówno nad pitbullem jak i husky wymaga od nas dużego zaangażowania. Często pojawia się pytanie, czy pitbulle powinny zostawać sam na sam z małymi dziećmi. Te psy nie bywają z natury agresywne, są jednak bardzo wrażliwe na bodźce. Trzeba zatem cierpliwości i dużo pracy nad ułożeniem takiego zwierzaka. Inaczej jego radość i energia, może się przerodzić w agresję.

Dzisiaj grzeje: 1. Skandal na pogrzebie Królikowskiego. Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca, internauci oburzeni
2. Tata patrzył, jak dziecko bawi się z psem. Nagle pupil zrobił tak nieoczekiwaną rzecz, że gdyby tego nie nagrał, nikt by mu nie uwierzył

Również opieka nad husky wymaga od nas większego zaangażowania. Psy tej rasy są bardzo energiczne, kochają biegać i uwielbiają wędrówki ze swoim właścicielem. Trzeba zapewnić im dużo rozrywek, aby nie były skłonne do ucieczki. Husky uwielbiają towarzystwo ludzi, dlatego warto spędzać z nim jak najwięcej czasu, aby wywiązała się między opiekunem a psem wyjątkowa więź. Inaczej husky może rzeczywiście pójść za każdym napotkanym człowiekiem. 

Co prawda nie wiemy, jaki charakter ma ten urokliwy mieszaniec pitbulla i husky, ale jedno jest pewne. To jeden z najbardziej niesamowitych i urokliwych szczeniaków, jakiego kiedykolwiek zobaczycie.

Merdacz.pl

Najlepsze newsy dnia:

  1. Składnik, który potrzebny jest szczególnie dzieciom. Warto zadbać, aby im go nie zabrakło
  2. Ogromny pech polskiego skoczka. Poważna kontuzja wykluczy go z konkursów Raw Air
  3. Słowa księdza wstrząsnęły wszystkimi na pogrzebie Królikowskiego. Przesadził?
  4. Wygląd grobu Pawła Królikowskiego tuż po pogrzebie nie mieści się w głowie. Widok, którego nie się zapomnieć
  5. Trwa walka z czasem i śmiertelną chorobą. Uwielbiany aktor TVP potrzebuje pilnej pomocy
  6. Robert Makłowicz błaga Polaków o pomoc. Potrzebne są duże pieniądze

[view-galle

ry id=403841]

źródło: Merdacz

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News