Sądzili, że uratowali szczeniaki. Aż zastygli, kiedy usłyszeli, że to wcale nie są psy

Sądzili, że uratowali szczeniaki. Aż zastygli, kiedy usłyszeli, że to wcale nie są psy Źródło: Youtube / Inside Edition

Szczeniaki utknęły w kanale burzowym, a ich mamy nie było nigdzie w pobliżu. Strażacy dostali zgłoszenie i ruszyli maluchom na ratunek. Myśleli, że uratowali czarne labradory. Okazało się, że bardzo się pomylili.

Szczeniaki utknęły w kanale burzowym, a matka je porzuciła. Strażacy ruszyli na pomoc maluchom. Zobaczyli w dole osiem małych czarnych szczeniaków. Myśleli, że uratowali młode labradory, okazało się, że bardzo się pomylili. Kiedy weterynarz powiedział im o pomyłce, byli w szoku.

Szczeniaki utknęły, a matka prawdopodobnie je porzuciła

Strażacy dostali zgłoszenie o tym, że kilka szczeniaków potrzebuje pomocy. Zwierzęta utknęły w kanale burzowym i nie były w stanie się wydostać. Nigdzie nie było ich matki, prawdopodobnie zostały przez nią porzucone. Istniało niebezpieczeństwo, że jeżeli zostaną w tym miejscu bez pomocy, nie przeżyją.

Ratownicy udali się we wskazane miejsce. Wyciągnęli osiem czarnych maluchów. Byli przekonani, że właśnie uratowali życie małym labradorom. Zabrali je do weterynarza, gdzie zbadano maluchy i opatrzono im rany. Okazało się, że domysły strażaków były zupełnie błędne.

Szczeniaki nie były tym, za co wzięli je strażacy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Szczeniaki zdecydowanie nie były labradorami. Lekarz poinformował ratowników, że zupełnie pomylili się w ocenie rasy zwierzaków. Uratowane maluchy to nie były nawet psy.

- Nie, to nie są labradory, to są lisy - powiedział lekarz.

- Strażacy byli całkowicie zszokowani - dodał kapitan straży pożarnej, Brian Vaughn.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego ukochanego. Miała tylko 22 lata, do dziś fani są zdruzgotani
2. TVN przekazał wiadomości o pilnym ostrzeżeniu IMGW. Szczególnie zagrożone są 2 województwa, będzie bardzo niebezpiecznie

Weterynarze poinformowali ratowników, że nie jest to żaden wyjątkowy przypadek. W tym okresie lisy rozmnażają się wyjątkowo aktywnie i bardzo często zdarza się, że porzucone maluchy trafiają do kliniki.

- O tej porze roku mnóstwo zwierząt rodzi młode, wychowują je w małych norach i otworach. Zwłaszcza w przestrzeniach miejskich - powiedział ratownikom jeden z lekarzy w klinice. 

uploaded
Youtube / Inside Edition / screen

Najlepsze newsy dnia:

  1. Emerytów czeka podwyższenie wieku emerytalnego. Alternatywa jest ZNACZNIE gorsza
  2. Gwiazdor TVN przyłapany na POCAŁUNKACH z innym facetem! Fani nie mogą dość do siebie
  3. Mąż wypowiedział 9 słów, przez które jego żona wylądowała w psychiatryku. Kobieta do dzisiaj nie może dojść do siebie, ciągle je wspomina
  4. Sobolewski ostro o Tusku: "Przestraszył się, że przegra z uczniem Lecha Kaczyńskiego"
  5. 6-letnia Asia przeszła operację mózgu, ale to był dopiero początek. Lekarze znaleźli groźny ogromny nowotwór, trwa dramatyczna walka z czasem

źródło: Merdacz

Następny artykuł