Pierwszy raz wzięła na ręce szczeniaka. Szybko zaczęła łapać się za brzuch ze śmiechu przez reakcję zwierzaka

Pierwszy raz wzięła na ręce szczeniaka. Szybko zaczęła łapać się za brzuch ze śmiechu przez reakcję zwierzaka Źródło: Screen/Youtube/Kayla Gay

Szczeniaki to stworzenia, które mają w sobie pełno uroku, a czasem ich zachowania są nieprzewidywalne. Ta kobieta wzięła psiaka na ręce po raz pierwszy i nie była w stanie powstrzymać śmiechu, gdy zobaczyła reakcję zwierzęcia. Urocze nagranie trafiło do sieci.

Szczeniaki zawsze muszą przyzwyczaić się do swojego właściciela, a czasem na różne rzeczy reagują w przedziwny sposób. To, co zrobił ten psiak po tym, jak kobieta wzięła go pierwszy raz na ręce, bawi do łez. Niespodziewana reakcja zwierzaka jest niezwykle urocza. 

Szczeniaki mają swoje humory 

Szczeniaki to bardzo niesforne stworzenia, które lubią psocić, ale nadrabiają to urokiem. Ten piesek ewidentnie dopiero aklimatyzował się w swoim nowym miejscu zamieszkania i uczył się różnych rzeczy. Nie wiedział, co ma zrobić, gdy właścicielka wzięła go na ręce po raz pierwszy. 

Zwierzęta, szczególnie te bardzo młode, często wydają z siebie zaskakujące dźwięki. Ten mały husky zaskoczył wszystkich próbą skomunikowania się z opiekunką. Kobieta aż łapała się za brzuch ze śmiechu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Gadający pies 

Szczeniak zupełnie nie spodziewał się tego, że kobieta weźmie go nagle na ręce. Swoje zaskoczenie przełożył na próbę skomunikowania się z właścicielką. Nie zrażał się faktem, że właścicielka nie odpowiada na jego długie psie wywody. Husky wydawał z siebie dźwięki, które brzmiały zupełnie jak gaworzenie bobasa. 

Piesek sprawiał wrażenie, jakby układał płynne zdania i miał bardzo dużo do powiedzenia. Maleństwo było zdeterminowane i cały czas usiłowało porozumieć się ze swoją panią. Kobieta nie mogła powstrzymać śmiechu, gdy szczeniak zaczął swój komiczny wywód. Ledwo mogła utrzymać zwierzę na rękach, bo reakcja psa tak bardzo ją rozbawiła.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat legendarnej polskiej aktorki. Miała urodę, sławę i bogactwo, ale nie mogła spełnić największego marzenia. Będziecie płakać
2. Ojciec gwałcił swojego małego syna, a później oddawał swoim kolegom. Na jaw wyszły koszmarne kulisy sprawy, tylko dla osób o mocnych nerwach

Husky zakończył swoją wypowiedź dopiero w momencie, w którym został opuszczony na podłogę. Być może chciał przekazać kobiecie, że nie czuje się zbyt komfortowo na takiej wysokości i wolałby wrócić na ziemię. Szczeniaki dopiero uczą się wszystkiego pod nadzorem troskliwej psiej mamy, albo tak jak w tym przypadku, w towarzystwie opiekunów. Wygląda na to, że ten piesek już wie, że nie jest fanem wysokości, a jego właścicielka nie za bardzo rozumie jego gaworzenie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niemieckie problemy dotarły do Polski. Mamy najgorsze prognozy w historii
  2. Uwielbiana bohaterka serialu ''Na dobre i na złe'' rezygnuje z pracy na planie. Fani są załamani
  3. Jackowski zdradził, co już niedługo wydarzy się w naszym kraju. Dla Polaków to już będzie za dużo
  4. Wszyscy byli zaskoczeni po tym, jak Agata Duda zachowała się względem chłopczyka. Wszystko uwieczniono na zdjęciu (FOTO)
  5. Ewa Farna w żałobie. Pożegnała mężczyznę bardzo bliskiego jej sercu

Źródło: Webniusy

Następny artykuł