Chciał uratować 8 szczeniaków z pułapki. Zajrzał głębiej i zrozumiał, że dokonanego odkrycia nie zapomni już nigdy

Chciał uratować 8 szczeniaków z pułapki. Zajrzał głębiej i zrozumiał, że dokonanego odkrycia nie zapomni już nigdy Źródło: YouTube/ Hope For Paws - Official Rescue Channel

Szczeniaki były w niebezpieczeństwie, a na pomoc przyszedł im pewien mężczyzna. Zajrzał w środek pułapki, a jego oczom ukazał się widok, którego już nigdy nie zapomni. Dokonane odkrycie na zawsze utkwiło mu w pamięci.

Szczeniaki schroniły się w jaskini, żeby nie stało się im nic złego. Pozostawione przez mamę, nie wiedziały jak sobie poradzić na świecie. Jaskinia wydawała się najlepszym rozwiązaniem - pozornie nikt nie byłyby w stanie ich tam skrzywdzić. Na szczęście o ich pobycie w jaskini zostali poinformowani przedstawiciele organizacji zajmującej się ratowaniem psów i szybko przybyli im na ratunek.

Szczeniaki były uwięzione w pułapce

Kiedy ekipa organizacji Hope For Paws przybyła na miejsce, szczeniaki zaczęły szczekać, obawiając się o swoje bezpieczeństwo. Nie znali ludzi, którzy nagle znaleźli ich bezpieczne miejsce. Najdzielniejszy z piesków dał się złapać jako pierwszy, ale reszta natychmiast zaczęła wchodzić do dalszych części tunelu. 

Siedem psów ukryło się głębiej, więc ratownicy musieli wywiercić dziurę w skale, żeby przedostać się do uwięzionych psiaków. Po długotrwałej akcji ratunkowej, udało im się wyciągnąć z pozoru wszystkie maluchy. Mężczyzna, który wyciągał małe pieski myślał, że po wyjęciu całej ósemki wszystkie są już w rękach ratowników i wolontariuszy, ale okazało się, że jaskinia kryje coś jeszcze.

Dzień, w którym zobaczył szczeniaki, odmienił jego życie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna dokładnie sprawdził całą jaskinie, by być pewnym, że nie ma tam już więcej szczeniaków. Wtedy jego oczom ukazał się jeszcze jeden, mały piesek. Dziewiąty z uratowanych psów był zupełnie inny niż jego rodzeństwo, nie bał się ludzi, nie szczekał. Mężczyzna nigdy nie zapomni tego dnia. Gdyby nie to, że postanowił raz jeszcze przeszukać jaskinię, ostatni szczeniak pewnie by nie przeżył.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny polski muzyk. Zmarł na straszliwą chorobę, osierocił syna
2. Joanna Krupa urodziła, do sieci trafiło zdjęcie z porodówki. Złapiecie się za głowy, jak nazwała dziecko

Ratownicy pracujący na miejscu akcji nagrali wideo, które przedstawia chwilę, gdy szczeniaki wychodziły jedno po drugim z jaskini. Na koniec widać maluszki, które są bezpieczne i czekają na nowy, bezpieczny dom w schronisku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zakaz handlu w niedziele będzie ZŁAGODZONY. Skorzystają dwie grupy społeczne
  2. Wypłynęły intymne zdjęcia Michała Szpaka. To zemsta jego przyjaciółki
  3. Karkówka przygotowana "po polsku" to absolutny hit ostatnich czasów. Dosłownie rozpływa się w ustach
  4. Rodzina ujawnia jej historię, żeby ostrzec innych. 23-letnia mama zmarła podczas Świąt Bożego Narodzenia
  5. Małgorzata odwiedziła grób swojego 6-letniego syna. Nagle zauważyła fakt, po którym z wściekłości zalała ją krew

źródło: webniusy

Następny artykuł