Rodzina przeżyła jeden z najgorszych koszmarów. Ukryta kamera uchwyciła kradzież szczeniaka, złodzieje zarobili krocie

Rodzina przeżyła jeden z najgorszych koszmarów. Ukryta kamera uchwyciła kradzież szczeniaka, złodzieje zarobili krocie Źródło: youtube.com/Inside Edition

Szczeniaki były kradzione z prywatnej posesji. Jedna z kamer monitoringu uchwyciła złodziei, którzy wdarli się do domu i próbowali wykraść psięta. Na nieszczęście rodziny, jeden z małych piesków - Chip, został porwany. Bandyci mogli zarobić na tym nawet kilka tysięcy euro.

Szczeniaki bywają dość często kradzione przez złodziei chcących zarobić na małych zwierzętach. Monitoring jednego z domu nagrał, jak para bandytów próbuje ukraść cały miot małych piesków. Na nieszczęście, jeden z psiaków padł ich łupem. Właściciele są zrozpaczeni, a nagranie prezentujące poczynania złodziei jest istnym koszmarem.

Szczeniaki padły łupem złodziei. Przerażające nagranie

Do opisywanego zdarzenia doszło w Stanach Zjednoczonych. Na terenie jednej z posesji pojawili się złodzieje, którzy korzystając z nieobecności domowników, chcieli wykraść cały miot psów. Niestety, ale przestępcom udało się ukraść jedno z psiąt, które zostało wyciągnięte przez ogrodzenie domu. Wszystko zostało nagrane przez monitoring umieszczony na ścianie budynku. Właściciel psów zaapelował na swoim Facebooku, aby pomóc mu w znalezieniu sprawców przestępstwa.

- Każda pomoc w ich znalezieniu, wskazówek lub udostępnianiu tego filmu jest bardzo mile widziana. Chip został zgłoszony jako skradziony. Przewidziana jest również nagroda za informacje, które pomogą bezpiecznie znaleźć Chippera - napisał mężczyzna na swoich social-mediach

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pies został odnaleziony

Złodzieje, którzy ukradli pieska imieniem Chip, zarobili na nim kilka tysięcy euro, sprzedając go na nielegalnej aukcji. Na szczęście szczenie od najwcześniejszych chwil swojego życia był zabezpieczony specjalnym chipem, który pozwolił na namierzenie go i przekazanie zrozpaczonej rodzinie.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
2.Andrzej Duda przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje Bohater naszych czasów

Przestępcy odpowiedzialni za uprowadzenie psa zostali schwytani, a ich losem obecnie zajmuje się sąd. Sam piesek, mimo że ma duże problemy z ufnością, jest obecnie pilnowany przez całą rodzinę, która liczy na to, że już nigdy nie dojdzie do podobnej sytuacji. Nagranie z kradzieży powinno być ostrzeżeniem dla wszystkich właścicieli psów, by pilnowali zwierzaków przez przestępcami chcącymi zarobić na kradzieży.

 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zadziwiający pomysł Lidla na nagradzanie swoich najlepszych klientów
  2. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
  3. Żona nigdy miała nie poznać prawdy. Mężczyzna otworzył list od kochanki i zemdlał na oczach małżonki
  4. Rewolucyjny pomysł na paznokcie hybrydowe wywołuje zachwyt. Piorunujące psie motywy sprawiają, że pazurki są nieziemskie
  5. Niesamowite informacje dotyczące majątku po Zbigniewie Wodeckim. Żona podjęła decyzję 

Źródło: NaszeFutrzaki

Następny artykuł