Pośród niedźwiedzi polarnych ukrył się szczeniak, dasz radę go znaleźć? Jeśli tak, jesteś w grupie najbardziej spostrzegawczych osób

Pośród niedźwiedzi polarnych ukrył się szczeniak, dasz radę go znaleźć? Jeśli tak, jesteś w grupie najbardziej spostrzegawczych osób Źródło: .

Szczeniak, ukryty wśród niedźwiedzi, jest niemal niewidoczny nie tylko na pierwszy rzut oka. Niektórzy, choć wpatrują się w obrazek przez kilkanaście dobrych minut, nie są w stanie go dostrzec. Sprawdź, czy tobie się uda.

Mały szczeniak, choć może być Ci ciężko w to uwierzyć, naprawdę znajduje się na powyższej ilustracji. Wielu wątpi, że autor rzeczywiście go tam umieścił, czemu trudno się dziwić. Tylko nielicznym, najbardziej spostrzegawczym, udaje się go odnaleźć, co również zajmuje im dłuższą chwilę. Koniecznie sprawdź, czy Ty należysz do tego wąskiego grona. 

Wśród niedźwiedzi kryje się szczeniak. Jesteś w stanie go odnaleźć? 

Przedstawiony wyżej obrazek może rodzić wiele negatywnych emocji. Dziesiątki białych niedźwiadków, niektóre z nich mają nawet na głowach świąteczną czapkę Mikołaja, a wśród nich ukryty piesek. Z pozoru każdy miś może wydawać się taki sam, ale gdy przyjrzysz im się nieco bliżej dostrzeżesz, że niektóre różnią się pyszczkami. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Widząc wyraźne różnice, znalezienie wśród nich szczeniaka powinno być prościzną, a tymczasem jest nie lada wyzwaniem. Mało komu udaje się go odnaleźć, a jeszcze węższemu gronu zajmuje to mniej niż 5 minut. Autor obrazka umieścił go w miejscu, które choć może wydawać się banalne, koniec końców staje się przyczyną niemałej frustracji. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nagłe lądowanie samolotu LOT przez pasażerkę. Po dotknięciu ziemi odkryto jeszcze jedną rzecz

2. Fatalne wiadomości o Pawle Królikowskim, operacja zakończyła się katastrofą. Dramat rodziny dopiero się rozpoczyna

Jeżeli wciąż nie możesz dostrzec na ilustracji psiaka, zwróć większą uwagę na jej prawą stronę i powoli przesuwaj swój wzrok ku dołowi. Zwierzak niemal od razu powinien rzucić Ci się w oczy. Wciąż nic? Jako kolejną podpowiedź zdradzamy, że pies znajduje się tuż przed niedźwiedziem w czapeczce. Przyjrzyj się dokładnie i nie obawiaj się, jeśli potrzebujesz do tego dłuższej chwili. Do poszukiwań zaproś rodzinę, niech i oni sprawdzą swoją spostrzegawczość. Jeżeli jednak nadal nie jesteś w stanie odnaleźć psa, poniżej zamieszczamy odpowiedź, na widok której możesz przeżyć spory szok. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polka wróciła z Wuhan. Wyjawiła długo ukrywaną prawdę, nagle zaczęła mówić o chińskiej żywności
  2. Nie zapukają już do twoich drzwi. Wszystko będziesz musiał załatwić sam
  3. Moneta w zamku drzwi w samochodzie oznacza wielkie niebezpieczeństwo? Ekspert wyjaśnia, nie ma już cienia wątpliwości
  4. Uwielbiana wokalistka drży z niepokoju o swoje dziecko. Nie chce, żeby musiało cierpieć
  5. Sprawa jest załatwiana po cichu, nikt nie miał pojęcia. Wypłynęły nowe fakty o Agnieszce Woźniak-Starak

Źródło: mentalfloss

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News