Mężczyzna nie chciał wstać z łóżka, ale szczeniak znalazł genialny sposób, żeby go obudzić. Metoda jest lepsza niż każdy budzik

Mężczyzna nie chciał wstać z łóżka, ale szczeniak znalazł genialny sposób, żeby go obudzić. Metoda jest lepsza niż każdy budzik Źródło: interia

Szczeniak znalazł sposób na budzenie swojego pana. To zachowanie potwierdza słuszność powiedzenia, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka.

Szczeniak postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i obudzić swojego właściciela w sposób bardziej przyjemny niż zrobiłby to jakikolwiek budzik. Wstawanie rano nigdy nie jest łatwe. Szczególnie kiedy odpoczynek przerywa nam znienawidzony przez wszystkich sygnał budzika. Na szczęście właściciele pupilów mogą liczyć na ich pomoc, by sobie z tym poradzić.

Szczeniak jest najlepszym budzikiem

Mężczyzna postanowił nagrać pomoc swojego czworonoga. Wrzucił do sieci filmik, na którym widać, jak leży w łóżku i walczy ze zmorą porannego wstawania. Jego oczy przykryte są poduszką, a na klatce piersiowej siedzi słodki szczeniak. Jest to biały pies, rasy husky. Psiak pomaga swojemu panu wstać z łóżka, liżąc go po twarzy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Widzimy, jak mężczyzna kręci głową i przeszkadza czworonogowi w wykonywaniu tej misji. Piesek nie poddaje się, wdziera głowę pod poduszkę mężczyzny i kontynuuje budzenie. Widok jest niezwykle rozczulający. To wspaniałe móc liczyć na swojego czworonogiego przyjaciela.

Szczeniak liże swojego właściciela, co może wiele oznaczać

Aby dowiedzieć się, co oznacza lizanie psa, musimy poszukać odpowiedzi u wilków. Chociaż ten gatunek zwierzęcia wydaje się groźny, to właśnie z nim wiąże się geneza wyjaśnienia tego zachowania u zwierząt. To szczeniaki wilków liżą dorosłe osobniki, by te dały im pokarm. Lizanie jest zatem gestem przyjaznym.

Dzisiaj grzeje: 1. Zmarła samotna i zapomniana. Była uwielbianą pogodynką TVP
2. Zatrważające informacje z polskiego miasta. Autobus pełen pasażerów stanął w płomieniach, zdjęcia budzą grozę

Na filmie widzimy, jak młody husky pokrywa śliną twarz swojego pana. Może to oznaczać wiele, m.in. to, że dba o czystość właściciela, daje mu to przyjemność lub jest to oznaka szacunku. Nie ma wątpliwości, że szczeniak chciał dobrze dla mężczyzny - widać to po jego przyjaznym nastawieniu. Ten filmik wywołuje same pozytywne emocje. Społeczność zazdrości takiego przyjaciela i budzika.

Szczeniak próbuje obudzić właściciela. Udało się? na INTERIA.TV.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skomentowały zwycięstwo Gabor i wybuchła nieoczekiwana awantura. Według wielu skompromitowały Polskę na Eurowizji dla dorosłych
  2. W sieci pojawiło się wyjątkowe zdjęcie Grażyny Torbickiej. Uwagę wszystkich zwrócił jej brzuszek, fani są zachwyceni
  3. Mężczyzna włamał się do domu 82-latki. Załatwiła go tak, że w ciężkim stanie trafił do szpitala
  4. Biedronka: nagranie nastoletnich złodziei podbija sieć
  5. Biedronka szykuje we wtorek prawdziwy hit. Zakupy zrobisz o 23% TANIEJ

źródło: interia

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News