Zawieźli znalezionego szczeniaka do lekarza. Gdy go zobaczył aż pobladł, na jaw wyszła porażająca prawda

Zawieźli znalezionego szczeniaka do lekarza. Gdy go zobaczył aż pobladł, na jaw wyszła porażająca prawda Źródło: YouTube Aquachigger

Szczeniak, którego znaleźli okazał się naprawdę wyjątkowy. Nikt się tego nie spodziewał. Kiedy zwierzę zostało przyprowadzone do lecznicy cała prawda wyszła na jaw. Wszyscy byli ją niezwykle zaskoczeni.

Znaleziony szczeniak był uroczy jak każdy inny pies. Okazało się jednak, że znacząco się od nich różni. Wyszło to na jaw dopiero wówczas, gdy przyprowadzono go do lecznicy. Prawda okazała się wyjątkowo zaskakująca.

Porzucony szczeniak skrywał pewną tajemnicę

Szczeniak został znaleziony w Warszawie. Straż miejska dostała zgłoszenie dotyczące porzuconego małego psa, który potrzebował pomocy. Niestety takich zgłoszeń jest wiele. Nie wzbudziło ono większych wątpliwości. Strażnicy udali się na miejsce zgłoszenia. Ochroniarze pilnujący jednego z budynków oczekiwali na ich przyjazd. To właśnie oni zajęli się zwierzęciem. Szczeniak został przez nich przygarnięty do czasu przyjazdu służb.

Ochroniarze umieścili zwierzę w pudełku z kocykiem i przekazali strażnikom miejskim. Szczeniak wraz z nimi pojechał do schroniska Na Paluchu. Wtedy jeszcze nic nie zapowiadało tego z jak nietypowym znaleziskiem wszyscy mają do czynienia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jaki sekret miał ten zwierzak?

Szczeniak został przywieziony przez strażników miejskich do schroniska. Specjaliści pracujący w placówce nie mieli najmniejszych wątpliwości. To zwierzę nie było psem. Strażnicy byli skonsternowani. Skoro nie jest to pies, to jakim zwierzęciem jest szczeniak? Wkrótce mieli poznać odpowiedź na to pytanie.

W celu zidentyfikowania zwierzęcia zabrano je do lecznicy lasów miejskich. Tak prawdziwa tożsamość zwierzęcia wyszła na jaw. Okazało się, że szczeniak brany za psa jest w rzeczywistości małym lisem. Jak poinformowała warszawska straż miejska zwierzę w samą porę trafiło w odpowiednie ręce. W lecznicy wyleczono jego ranny ogonek. Kiedy zwierzę doszło już do siebie trafiło z powrotem do swojego naturalnego środowiska.

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia się pomyliło? Właśnie przekazali poprawioną liczbę chorych w jednym województwie

2. Tysiące Polaków stracą pracę? Po cichu wydano nowe rozporządzenie, szykują się poważne problemyy

Nie da się ukryć, że wygląd zwierzęcia mógł być mylący. Szczeniak nie posiadał jeszcze charakterystycznego dla lisów rudego umaszczenia. Całe szczęście znalazł się w odpowiednim miejscu i czasie, dzięki czemu udało się go uratować.

(strazmiejska.waw.pl)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe objawy koronawirusa. Lepiej ich nie lekceważyć
  2. Który piłkarz zarabia najwięcej na świecie? "France Football" ujawnia najbogatszą trójkę
  3. Już wiadomo, co działo się z Agatą Dudą. Nagrała bardzo wymowny film dla Polaków
  4. Golden retriever przestraszył się burzy. Gdy podeszło do niego malutkie dziecko stała się niebywała rzecz, wszystko się nagrało
  5. Uwielbiany aktor M jak miłość w żałobie. Koronawirus zaatakował jego rodzinę, niestety jedna osoba zmarła
  6. Przed Wielkanocą KIRDiP ostrzega Polaków, chodzi o jajka. Włochy były 1 z największych producentów jaj w Europie

Źródło: O2

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News