Wśród dorosłych psów ukrył się szczeniak, jesteś w stanie go zobaczyć? Rekordzista odnalazł go w 15 sekund

Wśród dorosłych psów ukrył się szczeniak, jesteś w stanie go zobaczyć? Rekordzista odnalazł go w 15 sekund Źródło: Natures Menu

Szczeniak jest bardzo dobrze ukryty wśród innych psów, tylko najbardziej spostrzegawcze osoby będą w stanie dostrzec go na obrazku. Rekordziście zajęło to 15 sekund. Niebywałe, jak udało mu się dostrzec malca tak szybko.

Szczeniak został dobrze ukryty wśród dorosłych psów z kilku ras. Tylko najbardziej spostrzegawcze osoby będą w stanie dostrzec zwierzaka w zatłoczonym parku. Wydaje się, że to proste zadanie, a rekordzista znalazł malucha w 15 sekund. Ciężko pobić ten wynik, bo zagadka jest wyjątkowo trudna.

Szczeniak jest ukryty wśród innych psów

Zagadkę z okazji narodowego dnia psa przygotowała angielska firma Natures Menu, produkująca karmę dla zwierząt, i zamieściła ją w sieci. Będzie to świetna rozrywka dla wszystkich miłośników czworonogów. Według statystyk, przeciętnej osobie odnalezienie małego zwierzaka na obrazku zajmuje 21,2 sekundy. Rekordzista miał tego dokonać w zaledwie 15 sekund.

Zadanie wydaje się z pozoru bardzo proste, jednak przysparza sporo kłopotu nawet tym, którzy uważają siebie za spostrzegawczych. Na obrazku szczeniak został ukryty wśród dorosłych przedstawicieli labradorów, corgich, terrierów i spanieli. Kolorowy tłum zwierząt umieszczono w zielonej scenerii parku.

Odnalezienie szczeniaka na obrazku nie jest tak proste, jak się wydaje

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Psów na obrazku umieszczono naprawdę sporo, dlatego ciężko dostrzec cokolwiek pomiędzy nimi. Oprócz zwierząt, znajduje się tam również kilka elementów scenerii tj. drzewa, ławka czy zabawki. Wśród tych wszystkich szczegółów twórcy zagadki umieścili jednego, unikatowego szczeniaka. Zadanie internautów polega na tym, by dostrzec zwierzaka jak najszybciej.

Dzisiaj grzeje: 1. Doszło do potężnego trzęsienia ziemi. Odczuło je 5 państw, opłakane skutki widać na nagraniach
2. Polacy w centrum epidemii wirusa Wuhan. Bardzo niepokojące wiadomości

Warto poświęcić chwilę, by sprawdzić swoją spostrzegawczość. Można też poszukać szczeniaka w towarzystwie i zrobić zawody, kto pierwszy dostrzeże malucha. Być może element rywalizacji sprawi, że bardziej wytężymy wzrok, a rekord zostanie pobity. Jeśli nie, nie ma powodów do zmartwień. Ważna jest dobra zabawa oraz ćwiczenie mózgu. Jeśli nie udało się wam znaleźć pieska, poniżej znajduje się odpowiedź. 


fot. Natures Menu

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ujawnili jak powstaje jedzenie w KFC. Jest afera, nagranie ściska za żołądek
  2. Już za trzy dni kierowcy zapłacą nową, specjalną opłatę. Nałożona została jednak tylko na właścicieli konkretnych aut
  3. Martyniuk nie może dojść do siebie. Nawet najwierniejsi fani nie mogli przewidzieć tak nieprawdopodobnego obrotu spraw
  4. Skandal w "Sanatorium miłości". Haniebne zachowanie uczestnika, przyznał się do wielokrotnej zdrady
  5. Kierowcy nie unikną nowej opłaty. Jeśli masz konkretny samochód, będziesz musiał zapłacić

źródło: Daily Mail

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News