35-latek wracał z wigilii firmowej. Zobaczył bezbronnego szczeniaczka, serce boli, kiedy się czyta, co mu zrobił

35-latek wracał z wigilii firmowej. Zobaczył bezbronnego szczeniaczka, serce boli, kiedy się czyta, co mu zrobił

Szczeniak został potraktowany wyjątkowo brutalnie. Mężczyzna wracał w nocy z wigilii firmowej, kiedy na jego drodze pojawił się mały czworonóg. 35-latek skatował psa za jedno szczeknięcie.

Szczeniak został okrutnie skatowany przez młodego mężczyznę, widok był okropny. 35-latek wracał z wigilii firmowej, młody przedsiębiorca był kompletnie pijany. Na jego drodze pojawił się kilkumiesięczny czworonóg. To, co mu zrobił, jest przerażające. Funkcjonariusze nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli na miejscu zdarzenia.

Szczeniak został potraktowany wyjątkowo brutalnie

Do zdarzenia doszło w nocy 22 grudnia w gminie Brok. Mężczyzna wracał z wigilii firmowej, był bardzo pijany. Tuż pod domem, na jego drodze pojawił się mały szczeniak. Nie wiadomo, co kilkumiesięczny czworonóg robił o tak późnej porze na zewnątrz. Kiedy zwierzę zaszczekało na 35-latka, ten wpadł w szał. To, co mu zrobił, jest przerażające.

Według ustaleń śledczych, mężczyzna rzucił się na szczeniaka i kilkukrotnie kopnął go w głowę. Nie przestawał zadawać ciosów nawet, kiedy zwierzę leżało już na ziemi. Siła uderzeń była ogromna,  szczeniak zmarł na miejscu w wyniku odniesionych obrażeń. Około 3 nad ranem na miejsce zdarzenia zostali wezwani ratownicy z Pogotowia dla Zwierząt. Widok, który zastali, był koszmarny. Zwierzę leżało martwe w kałuży krwi, ciało szczeniaka było kompletnie zmasakrowane.

Szczeniak zmarł na miejscu, jego ciało było zmasakrowane

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna został zatrzymany przez policję i spędził noc w Policyjnej Izbie Zatrzymań. Był tak pijany, że nie mógł złożyć zeznań od razu. Kolejnego dnia został przesłuchany na Komendzie Powiatowej Policji w Ostrowii Mazowieckiej. 35-latek przyznał się do zabicia szczeniaka, ale utrzymuje, ze niewiele pamięta w tego wieczoru, ze względu na mocne upojenie alkoholowe. Tłumaczył funkcjonariuszom, że zaatakował psa w obronie własnej.

Dzisiaj grzeje: 1. Matka jechała pociągiem z chorym synkiem. Nagle podszedł do niej mężczyzna i położył jej na kolanach kartkę
2. Smutne wieści ze szpitala ws. Pawła Królikowskiego. Jego syn ujawnił, nadchodzące święta będą bolesne dla rodziny

Pogotowie dla Zwierząt opisało wstrząsającą historię na swoim Facebooku i zapowiedziało, że będzie oskarżycielem posiłkowym w tej sprawie. Brutalnemu oprawcy grozi nawet do pięciu lat więzienia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Smutne święta Jarosława Kaczyńskiego. Jak będą wyglądać w tym roku?
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Andrzej Piaseczny przekazał radosną nowinę. Z całego serca gratulujemy!
  4. Świeżo upieczony tata, 72-letni Karol Strasburger, wydała apel w sprawie dziecka. Powalająca wiadomość o małej córeczce
  5. Znany z "Barw szczęścia" i "Pensjonatu pod Różą" spowodował wypadek w Warszawie. Policja ujawniła porażające informacje

źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News