Szczeniak wygląda niczym postać z bajki. W życiu nie widzieliście jeszcze psa o tak niesamowitych oczach

Szczeniak wygląda niczym postać z bajki. W życiu nie widzieliście jeszcze psa o tak niesamowitych oczach Źródło: Instagram / winnie_thecocker

Szczeniak ma spojrzenie, które jest po prostu niesamowite. Nie da się ukryć, że małe pieski są urocze same w sobie, jednak ten jest wyjątkowy. Swoim wyglądem nie odstaje od postaci z bajek.

Uroczy szczeniak potrafi oczarować dosłownie każdego. Wszystko za sprawą niespotykanych oczu. Jego spojrzenie jest niezwykle urokliwe i na długo pozostaje w pamięci. Mało kto jest mu w stanie się oprzeć i ciężko się nie uśmiechnąć na widok tego małego psa. Nic dziwnego, że Internet oszalał na jego punkcie.

Szczeniak pełen niezwykłego uroku

Chyba każdy przyzna, że szczeniak to jedna z najsłodszych istot na tym świecie. Nie da się im odmówić uroku. Puchate, nieporadne, malutkie psy potrafią zmiękczyć nawet serca z twardego kamienia. Ten pies rozczulił wszystkich za sprawą swoich niezwykłych oczu. Spojrzenie, jakie ma szczeniak, jest niepowtarzalne.

Wielu osobom ten mały pies może skojarzyć się z postaciami znanymi z bajek. Trzeba przyznać, że jest to słuszna myśl, ponieważ szczeniak niczym od nich nie odstaje. Można nawet stwierdzić, że jest lepszy, ponieważ jest prawdziwy. Dzięki temu właściwie od urodzenia zrobił furorę wśród internautów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Spojrzenie jak z bajki

Szczeniak z rozczulającym spojrzeniem to angielski cocer-spaniel imieniem Winnie. Ten niezwykle urodziwy mały pies przyszedł na świat pod koniec 2019 roku i w kilka miesięcy zyskał blisko pół miliona fanów na Instagramie. Oprócz tego pod jego adresem trafiły miliony polubień na platformie TikTok, gdzie również można śledzić jego poczynania. Szczeniak bardzo szybko stał się gwiazdą Internetu.

Dzisiaj grzeje: 1. W piątek na kontach emerytów pojawi się więcej pieniędzy. Wiadomo ile
2. Niebawem mogą was odwiedzić ws. abonamentu RTV. Zmusili już 9,5 tys osób do zapłaty

Tak duże zainteresowanie nie jest dziwne biorąc pod uwagę jak fantastycznie wygląda ten szczeniak. O ile wszystkie male psy wzbudzają dużą sympatię, to Winnie za sprawą swoich niezwykłych oczu po prostu hipnotyzuje urokiem. Internauci nie mogą się mu nadziwić i żywiołowo komentują umieszczane przez jego właścicielkę zdjęcia. Zachwytom nie ma końca. Zresztą wystarczy na niego spojrzeć i już wszystko jest jasne.

uploaded

(Instagram / winnie_thecocker)

uploaded

(Instagram / winnie_thecocker)

uploaded

(Instagram / winnie_thecocker)

uploaded

(Instagram / winnie_thecocker)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Matka wraz z córką chciały zabić psa, bo „miały ciężką sytuację rodzinną”
  2. Stefan Kraft oszukiwał w trakcie konkursu Pucharu Świata? Media publikują kontrowersyjne nagranie (WIDEO)
  3. Źle przygotowane mogą działać jak trucizna. Lepiej nie ryzykować, lekarze ostrzegają
  4. Polityk PiS w stanie krytycznym w szpitalu. Wyborcy masowo modlą się w kościołach, by przeżyła
  5. Potrafisz znaleźć wszystkie tygrysy na zdjęciu? 90% osobom nie udaje się, szybko się poddają
  6. Przez tydzień piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc spektakularne efekty

Źródło: Lelum

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News