Rafał usłyszał dziwny skowyt z lasu. Szczeniak owczarka nie miał szans uwolnić się z pułapki

Rafał usłyszał dziwny skowyt z lasu. Szczeniak owczarka nie miał szans uwolnić się z pułapki Źródło: Pixabay / avbocherikov

Szczeniak nie miał żadnych szans, by uwolnić się z pułapki. Mężczyzna usłyszał dziwne dźwięki wydobywające się z lasu. Podążył w kierunku hałasu.

Szczeniak został znaleziony przed mężczyznę w środku lasu. Rafał usłyszał niepokojące hałasy dobiegające zza drzew. Podążył w kierunku dziwnego skowytu, by sprawdzić, co się dzieje. Nie spodziewał się, że wśród drzew odnajdzie młodego owczarka niemieckiego.

Szczeniak był w pułapce, nie potrafił się uwolnić

Niepokojący skowyt zwierzęcia usłyszał Rafał Nowak. Mężczyzna mieszkał blisko lasu, więc postanowił ubrać się i sprawdzić, skąd pochodzą dziwne dźwięki. Gdy tylko wszedł pomiędzy drzewa, zauważył przy jednym z nich młodego owczarka niemieckiego. Mężczyzna zbliżył się do niego i dostrzegł, że szczeniak jest uwięziony.

- Kiedy do niego podszedłem, bardzo się ucieszył. Niestety nie mógł nawet poruszyć głową - relacjonował Rafał Nowak.

Okazało się, że psiak został przypięty do drzewa za obrożę. Nie był w stanie się wyrwać, ani wyswobodzić głowy. Pułapka, w której został uwięziony, uniemożliwiała mu również przegryzienie więzów. Zwierzę zostało zostawione na pewną śmierć, gdyby nie Rafał, szczeniak prawdopodobnie już by nie żył. Mężczyzna uwolnił psa i powiadomił o zdarzeniu służby.

Szczeniak został porzucony w środku lasu na pewną śmierć

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sprawą odnalezienia oprawcy szczeniaka zajęła się lokalna policja. Funkcjonariusze dzięki mediom społecznościowym namierzyli osobę podejrzaną o okrutne potraktowanie czworonoga. Jest nią 42-letnia kobieta, która tłumaczy, że pozbyła się szczeniaka, bo zajmował za dużo miejsca w domu.

- Kobieta tłumaczyła swoje zachowanie tym, że ma za małe mieszkanie. O losie psa mógł wiedzieć również mąż i syn kobiety - poinformowała asp. Maciejewska.

Dzisiaj grzeje: 1. Rzeczy, których nie wolno robić w Wigilię. Przynoszą nieszczęście na kolejny rok, lepiej uważać
2. Syn Królikowskiego opublikował straszne zdjęcie. Trudno utrzymać na nim wzrok

Pies jest pod opieką weterynarzy i przechodzi kwarantannę. Niedługo będzie gotowy do adopcji. Za okrutne potraktowanie zwierzaka kobiecie grozi nawet do 2 lat pozbawienia wolności.


Twitter / MarcinNecki430

Najlepsze newsy dnia:

  1. Smutne święta Jarosława Kaczyńskiego. Jak będą wyglądać w tym roku?
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Jest coraz gorzej? Żona Królikowskiego w rozpaczy, nowe smutne informacje ze szpitala
  4. Córka Wodeckiego po latach ujawniła prawdę. W ich domu działy się bardzo przykre rzeczy
  5. 2-letni syn zabił swoją mamę. Kobieta umierała na oczach chłopca

źródło: Fun Zoo

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News