Przekłuła szczeniakowi język i wsadziła mu kolczyk. Zdjęcie tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Przekłuła szczeniakowi język i wsadziła mu kolczyk. Zdjęcie tylko dla ludzi o mocnych nerwach Źródło: Facebook

Szczeniak to słodkie, bezbronne stworzenie, które polega na swoim właścicielu w prawie każdej sprawie. Ciężko sobie wyobrazić, że coś mogłoby się w nim nie podobać, albo żeby ktoś mógł go nie lubić. Ta kobieta jednak uważała, że do tego, aby naprawdę poczuć się dobrze ze swoim psem musi przekłuć mu język.

Szczeniak tej kobiety nie miał szczęścia do właścicielki - a tak przynajmniej twierdzą obrońcy praw zwierząt oburzeni jej postępowaniem. Kobieta przygarnęła małego szczeniaka rasy chihuahua. Była zachwycona tym, jaki jest słodki i mały, ale czegoś jej brakowało.

Ponieważ była fanką piercingu, postanowiła go upiększyć w okrutny sposób. Zwierzęta nie rozumieją, że ból, który odczuwają, może mieć jakiś cel - dlatego tak ciężko uzasadnić poddawanie ich bolesnym procedurom, jeżeli nie mają one nic wspólnego z ich zdrowiem lub bezpieczeństwem. Ta kobieta jednak postanowiła kierować się wyłącznie fanaberią.

Szczeniak przeżył z jej rąk katusze

Właściciele często upiększają swoje zwierzaki na różne nieinwazyjne sposoby. Niektórzy kupują psom urocze obroże, inni na zimne dni przygotowują dla nich swetry czy wręcz kurtki. Żaden z tych sposobów na dodanie uroku zwierzęciu nie jest permanentną i bardzo bolesną ingerencją w cielesność zwierzęcia. Nawet liczne zdjęcia rozdrażnionych kotów w halloweenowych przebraniach, chociaż czasami również budzą kontrowersje, nie powodują aż takiej lawiny oburzonych komentarzy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jednak decyzja Marii Sabave, 30-letniej mieszkanki Genui, zszokowała internautów. Tobia - bo tak nazywa się szczeniak, któremu przekłuto język - jest najprawdopodobniej pierwszym psem z taką permanentną ozdobą pyszczka. Jakiś czas temu głośno było o właścicielu kota - sfinksa, który postanowił wytatuować swojego pupila, ale przypadek Tobii również nie budzi ciepłych emocji komentujących.

Dzisiaj grzeje: 1. Była gwiazdą TVP, kochały ją miliony. Odeszła w samotności i zapomnieniu

2. Polsat przekazał pilne wiadomości od IMGW. Wydano ostrzeżenia pogodowe dla 5 województw

Zwierzęta nie powinny być przymuszane przez właścicieli do takich rzeczy

Niektórzy uważają, że właściciel - jak sama nazwa wskazuje - ma prawo robić ze zwierzęciem, co mu się żywnie podoba. Jednak coraz silniejsze lobby miłośników zwierząt utrzymuje, że zwierzęta w przeciwieństwie nawet do dzieci nie są w stanie wyrazić zgody na tego typu zabiegi i dlatego powinny przed nimi być chronione.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zbiorowo gwałcili kobietę i wszystko nagrywali. Ale najgorsze zrobili na sam koniec
  2. Mąż oskarżył ją o tak okrutne rzeczy, że zabierze się za nią prokuratura. Wstrząsające doniesienia o gwieździe "Na Wspólnej", Sylwii Gliwie
  3. Drugiego dnia po śmierci żony otworzył jej szafę. Dotarło do niego co znalazł i nie mógł przestać płakać
  4. Jarosław Kaczyński nie wiedział, że jest filmowany. Kontrowersyjne nagranie z Sejmu
  5. Waloryzacja emerytur 2020. OGROMNE podwyżki, znamy już datę

źródło: jest pozytywnie

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News