Po zmroku usłyszał dziwne hałasy na podwórku. Zajrzał pod samochód i zamarł

Po zmroku usłyszał dziwne hałasy na podwórku. Zajrzał pod samochód i zamarł Źródło: Needpix.com

Szczeniak - tego na pewno nie spodziewał się mężczyzna, zaglądając pod maskę swojego samochodu. Nie wiadomo, skąd pies tam się wziął. Jedno jest pewne - był kompletnie przerażony.

Szczeniak to zdecydowanie niecodzienny widok pod maską samochodu. Nie wiadomo, skąd piesek znalazł się na posesji Travisa. Jedno jest pewne - był kompletnie przerażony i rozpaczliwie wzywał pomocy. Mężczyzna musiał reagować szybko.

Szczeniak labradora wołał o pomoc

Kiedy Travis Meeks wyszedł pewnego wieczoru z domu, usłyszał niepokojące dźwięki. Hałas dochodził spod maski samochodu należącego do mężczyzny i przypominał skowyt kojotów, które często grasowały po okolicy i w ogóle nie bały się ludzi. Przestraszony i czujny Travis wrócił do domu po latarkę. Kiedy z włączoną latarką uklęknął i zajrzał pod maskę samochodu, jego oczom ukazał się zaskakujący widok. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazało się, że pod autem nie znajdował się kojot, ale malutki, czarny szczeniaczek labradora, który w dodatku był kompletnie przerażony i najprawdopodobniej wołał o pomoc. Piesek wyglądał na wygłodzonego i z pewnością został porzucony. Mężczyzna próbował zabrać go do domu, ale przerażony i nieufny czworonóg nie chciał ruszyć się z miejsca. Dopiero po upływie doby zaufał Travisowi i udało mu się wejść do garażu. Mężczyzna nakarmił go i zapewnił ciepły, bezpieczny kąt. Pies zdecydowanie zasłużył na odpoczynek po wszystkim, co go spotkało. 

Dzisiaj grzeje: 1. Kasia Cichopek jest w ciąży? Nowe zdjęcia mówią WSZYSTKO
2. Paweł Królikowski pilnie wylądował w szpitalu. Na oddziale neurochirurgii walczą o jego zdrowie

Mężczyzna szukał właściciela szczeniaka

Travis nie wiedział, czy może zaadoptować pieska. Zastanawiał się, czy szczeniak się zgubił, czy może został porzucony. Dlatego postanowił zabrać go do weterynarza i sprawdzić, czy w ciele psa znajduje się czip. Okazało się, że nie, dlatego mężczyzna postanowił go przygarnąć. Nazwał go Buckley. Od teraz futrzak ma ciepły, kochający dom i fantastycznego właściciela. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagłaśniamy: Skandal w częstochowskim salonie dla psów. Fryzjer musi odpowiedzieć za swoje zachowanie
  2. 5,5 tys. zł na rękę za pracę na kasie. Niektóre sklepy kuszą takimi ofertami
  3. Nigdy nie głaszcz kota w kilku miejscach. Tylko niektóre pieszczoty sprawiają mu przyjemność, dzięki nim zwierzak oszaleje na Twoim
  4. Niesamowite, co czeka 3 znaki zodiaku w 2020 roku. Góry pieniędzy to dopiero początek, drugie półrocze będzie jeszcze lepsze
  5. Gdy się urodził, przeraził swoim wyglądem nawet matkę. Dziś ludzie na ulicy nie wierzą, że jest prawdziwym człowiekiem [ZDJĘCIE]

Źródło: wamiz.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News