W parku pełno jest dorosłych psów. Między nimi chowa się szczeniaczek, umiesz go znaleźć?

W parku pełno jest dorosłych psów. Między nimi chowa się szczeniaczek, umiesz go znaleźć? Źródło: expressdigest.com

Szczeniak sprytnie ukrył się na obrazku. Niewielu udaje się wskazać małego czworonoga, który skrywa się wśród o wiele większych od siebie osobników. A czy ty wiesz, gdzie się znajduje?

Maleńki szczeniak wybrał się do parku, podobnie zresztą, jak dziesiątki innych psów. Ty musisz jednak znaleźć tego jednego wyjątkowego, przy czym uprzedzamy - jest to nie lada wyzwanie. Wszyscy ci, którym wydaje się, że potrafią tego dokonać w kilka sekund, szybko przekonują się, że byli błędzie. 

Wśród dorosłych psów ukrył się szczeniak. Potrafisz go wskazać? 

Przyjrzyj się powyższej ilustracji i zastanów się, czy widzisz na niej małego pieska. W teorii, przesiadując wśród dorosłych osobników, powinien być zauważalny od razu, gdy tylko spojrzysz na obrazek. W praktyce wygląda to jednak zupełnie inaczej, a zagadka niejednemu potrafi spędzać sen z powiek. Aż trudno uwierzyć, że szczeniak potrafił tak skutecznie się ukryć, choć nie zrobił tego celowo. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Radosny czworonóg w najlepsze bawi się w parku wśród o wiele większych od siebie psów. By go dostrzec, musisz naprawdę dobrze wytężyć wzrok. Przyglądaj się każdemu zwierzakowi po kolei, aż w końcu natrafisz na naszego uciekiniera. Nie przejmuj się, jeżeli nie od razu uda ci się go dostrzec, bowiem niewielkie jest grono tych, którzy podołali zagadce w zaledwie kilka sekund. Trzeba być nieprawdopodobnie spostrzegawczym. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polsat przekazał pilne ostrzeżenie. Zacznie się już tej nocy

2. Kolejne plaże zamknięte nad Bałtykiem. Powód jest jeden

Warto zaznaczyć, że niektóre psy są większe a niektóre mniejsze, ale na ilustracji znajduje się tylko jeden szczeniak, dlatego musisz uważać, by się nie pomylić. By nieco ułatwić ci to zadanie zdradzamy, że największą uwagę powinieneś zwracać na górną część obrazka. Widzisz go? Jeżeli tak, to świetnie!  Gwarantujemy, że szczęka opadnie ci do samej ziemi, gdy zobaczysz, gdzie przez ten cały czas był psiak. Poniżej znajdziesz rozwiązanie zagadki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Żałoba w Hiszpanii. Media potwierdziły najgorszą wiadomość, nie żyje legenda Sevilli, był jednym z najlepszych w historii
  2. Klientka chciała kupić w Biedronce pyszne słodkości. Nagle zobaczyła okropną rzecz, od razu złapała za telefon
  3. Janusz Palikot przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje, choroba zwyciężyła
  4. Krystyna Pawłowicz publicznie prosi o pomoc. Smutny wpis, liczy się każdy gest
  5. Nie będzie już tak łatwo zarejestrować się do lekarza. Większości ludzi nie będzie stać?
  6. Koszmarna nawałnica pojawiła się błyskawicznie. Ludzie nie zdążyli uciec, są zdjęcia

Źródło: Expressdigest

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News