Suczka husky została zapłodniona przez małego szpica. Szczeniaki wyglądają nieziemsko, sama słodycz

Suczka husky została zapłodniona przez małego szpica. Szczeniaki wyglądają nieziemsko, sama słodycz Źródło: Pixabay / jackmac34

Szczeniak zaskoczył wszystkich, internauci są zachwyceni wyglądem malucha, który powstał z połączenia ras husky i małego szpica. Jego zdjęcia obiegły sieć.

Szczeniak jest zupełnie nietypowy. Jego mama to suczka rasy husky, a ojcem malucha jest malutki szpic. Z takiego szalonego połączenia wyszedł maluch, który wygląda wprost nieziemsko. Jego zdjęcia obiegły internet, a użytkownicy sieci są zachwyceni jego urodą. 

Szczeniak wygląda zupełnie nietypowo

Husky to duże i bardzo umięśnione psy. Zwierzęta te kochają ruch na świeżym powietrzu, są bardzo aktywne i niezwykle silne. Charakteryzuje je również grube futro, które doskonale chroni je przed chłodem. Psy tej rasy mają mocne charaktery i często kierują się instynktem, dlatego ich właściciele powinni być stanowczy i być dla nich przewodnikami. Na pewno nie są to typowo kanapowe zwierzęta, potrzebują opiekuna, który lubi zabawę i aktywne spędzanie czasu, by zaspokoić ich fizyczne potrzeby.

Szpice miniaturki lub inaczej pomerianiany zupełnie różnią się budową od masywnych husky, choć obie rasy wywodzą się z linii szpiców. Są małe i puchate, stanowią idealne towarzystwo dla ludzi, którzy lubią bliskość swoich zwierzaków. Z łatwością zmieszczą się na kolanach czy też rękach. Są tak drobne i niezwykle urodziwe, że wiele osób traktuje je niemal jak dodatki do ubrań, często nosząc czworonogi w swoich torbach czy plecakach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Szczeniak podbił serca internautów

Te dwie rasy zupełnie różnią się od siebie budową ciała i umaszczeniem sierści, ale biologia pozwala im na krzyżowanie genów. Z połączenia husky i miniaturki szpica powstały szczeniaki, które zachwyciły wszystkich swoim nietypowym wyglądem.

Dzisiaj grzeje: 1. Ciągle nie mogą uwierzyć, że stała się tak wielka tragedia. Niestety nie żyje, wyjątkowo okropna śmierć
2. Pamiętacie prof. Chazana, który odmówił aborcji? Europejski Trybunał Praw Człowieka tak tego nie zostawi

Maluch odziedziczył drobną budowę ciała po swoim tacie, ale umaszczenie ma zdecydowanie po mamie. Wygląda jak miniaturowy husky i już podbił serca internautów na całym świecie. Jego zdjęcia błyskawicznie obiegły sieć. Spojrzenie szczeniaka roztapia najtwardsze serca, to sama słodycz.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje kultowa gwiazda. Widzowie TVP ją uwielbiali, chorowała na raka
  2. Medalowe szanse polskich skoczków rosną. Reprezentacja ma tajną broń
  3. Niewiarygodne, jak się zmienił najgrubszy człowiek świata. Schudł 330 kilogramów, nie przypomina dawnego siebie
  4. "Nie ma przypadkowych spotkań". Dagmara z "Królowych życia" dodała wymowne zdjęcie z mężczyzną, fani wolą Jacka
  5. Fakty są przerażające. Wielka przyjemność zwiększa ryzyko zachorowania na nowotwór o 90 procent
  6. Kolejny rozwód w rodzinie królewskiej. Jest potwierdzenie, królowa Elżbieta dostanie szału

źródło: Merdacz

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News