Jest już dorosły, ale wygląda jak szczeniak. Niesamowity psiak podbija serca

Jest już dorosły, ale wygląda jak szczeniak. Niesamowity psiak podbija serca Źródło: Instagram / Nessa the Cavalier

Szczeniak zazwyczaj w szczególny sposób podbija serca miłośników zwierząt. Nessa, chociaż ma już dwa lata, niezmiennie wygląda jak kilkumiesięczny psiak. Swoim wyglądem i urokiem zwróciła uwagę tysięcy internautów z całego świata.

Szczeniak jest najczęściej bardzo rozczulający, niewinny i skory do zabawy, przez co miłośnicy psów zazwyczaj doskonale wspominają wczesny okres życia swego czworonoga. Niektórzy doceniają za to wyjątkowy wygląd psiaka i jego niewielki rozmiar, gdyż ten z czasem zaczyna się mniej lub bardziej zmieniać. Bez wątpienia mogą to być przyczyny ogromnej popularności Nessy - 2-letniego, najmniejszego cavalier king charles spaniela. 

Szczeniak? Nie, to dorosły psiak

Chociaż psiak nie jest już szczeniakiem, wygląda jakby miał zaledwie kilka miesięcy. Okazuje się znacznie mniejszy, niż inni przedstawiciele rasy i waży jedynie 3 kilogramy, kiedy to czworonogi te mogą osiągać nawet 9 kilogramów. Swoim wyjątkowym wyglądem pies podbił serca aż 202 tys. obserwujących na Instagramie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dlaczego Nessa jest tak malutka? Jej rozmiary nie są wynikiem żadnej choroby ani dolegliwości. Psiak urodził się po prostu jako ostatni z miotu i przez to jest zdecydowanie najmniejszy. 

Idealny piesek dla spokojnych miłośników zwierząt

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje władca, który rządził krajem przez 50 lat. Obalił własnego ojca, błyskawicznie wyznaczono następcę
2. Wielu Polaków chciało mu pomóc. Niestety, nie żyje Patryk

Warto zaznaczyć, że cavalier king charles spaniel to psiak doskonały do życia z człowiekiem, w tym także z dziećmi. Czworonogi te nie są bowiem agresywne, szybko akceptują i przyzwyczajają się do ludzi. Określa się je jako uległe, bardzo wesołe i przyjacielskie. Przy tym są niezwykle urocze dzięki charakterystycznym dużym oczom i długim uszom.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Jantar byłaby zachwycona. Wnuczka odziedziczyła cechy babci i mamy
  2. Jedna osoba złamie prawo, wysokie kary zapłacą wszyscy. Nowe, surowe przepisy wydrenują nam kieszenie?
  3. Podczas castingu do The Voice Kids dziewczynka chwyciła za mikrofon. Chwilę później wszyscy mieli oczy pełne łez
  4. Po spokojnym porodzie lekarz obejrzał dziecko i zaniemówił. Widok był druzgoczący
  5. Juror "The Voice Kids" poniżył Zenka Martyniuka i największe gwiazdy disco polo. Padły słowa niegodne dżentelmena

Źródło: Wprost

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News