Syn został sam na sam ze szczeniakiem. Ojciec zabrał pieska do weterynarza i poznał najgorszą możliwą prawdę

Syn został sam na sam ze szczeniakiem. Ojciec zabrał pieska do weterynarza i poznał najgorszą możliwą prawdę Źródło: PetsFans

Szczeniak pod nieobecność taty został pod opieką syna. Kiedy mężczyzna wrócił, nie mógł uwierzyć w to, co stało się, gdy przebywał poza domem. Sytuacja, która miała miejsce, wyszła na jaw, gdy pies został zawieziony do weterynarza.

Szczeniak miał mieć najlepszą opiekę, jaką można by mu było zapewnić. Ojciec wyjeżdżając był przekonany, że jego syn jest na tyle odpowiedzialny i rozsądny, by zająć się zwierzakiem. Niestety, kiedy wrócił, odkrył jak bardzo się pomylił. Historia 18-letniego chłopaka wstrząsa. 

Szczeniak został pod opieką 18-latka. Po powrocie ojca prawda wyszła na jaw

Logan Smoor pochodzi z Nowej Zelandii. Kiedy tata poprosił go o opiekę nad psem, nie mógł odmówić. Szczeniak niedawno pojawił się w życiu rodziny i nikt nie miał serca oddawać go do hoteliku dla zwierząt. Młody chłopak wydawał się być idealnym opiekunem. 

Kiedy tata wrócił do domu, spojrzał na psa i wiedział, że coś złego się stało. Szczeniak wyglądał zupełnie inaczej. Nie wiedział, co się dzieje z ukochanym czworonogiem, więc natychmiast zabrał go do weterynarza, gdzie prawda wyszła na jaw. Lekarz, który badał psa, nigdy nie widział, by szczeniak był doprowadzony do takiego stanu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Szczeniak został skatowany przez młodego chłopaka 

Weterynarz po badaniu stwierdził, że szczeniak ma 11 złamań, w tym dwa wyjątkowo poważne dolnej szczęki, przez co jego pyszczek spuchł do niewyobrażalnych rozmiarów. Połamane miał także żebra i kości łapek. Szczeniak nie widział na prawe oko. 

- To straszne, jak wielki ból odczuwała Kia. Nawet tak podstawowe czynności jak jedzenie, picie i wypróżnianie się powodowały dodatkowy ból i stres - powiedziała weterynarz po badaniu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Skorzystała z pół na pół, grając o 75 tys. zł. Każdy turysta odpowiedziałby bez wahania
2. 
Polacy trzymali kciuki, niestety choroba okazała się silniejsza. Media obiegła właśnie wiadomość o bolesnej śmierci Karoliny


3. Na wakacjach schudła -17kg! Odchudziła ją TA roślina… Sprawdź

Ze względu na przeraźliwy ból, szczeniak został poddany eutanazji. Logan Smoor ze względu na bestialskie okrucieństwo wobec psa został skazany na 15 miesięcy pozbawienia wolności. W czasie prowadzenia śledztwa wyszło na jaw, że chłopak już wcześniej krzywdził zwierzęta. 

uploaded

fot. PetsFans

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewyobrażalne sceny w polskim sklepie. Emerytka spojrzała na wędlinę i zalała się łzami
  2. Już za dwa tygodnie zasiłki pójdą w górę. Polacy mogą liczyć na dodatkowe pieniądze
  3. Rewelacyjnie prosty sposób na gęsty i bardziej odżywczy rosół. Wszystko za sprawą jednego składnika, który z powodzeniem używasz do przetworów
  4. Widok grobu córki Eleni po latach przytłacza. Została zastrzelona 26 lat temu
  5. Pies bał się, że nigdy nikt go nie adoptuje. Gdy w końcu przyszła kolej na niego, jego reakcja doprowadziła wszystkich do łez

źródło: newsner 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News