Szczeniak usłyszał, że ktoś stoi przy drzwiach. Jego reakcja, jak zorientował się, kto to jest, powala

Szczeniak usłyszał, że ktoś stoi przy drzwiach. Jego reakcja, jak zorientował się, kto to jest, powala Źródło: YouTube/Rumble Viral

Szczeniak jest tak uroczym stworzeniem, że za każdym razem wywołuje uśmiech na ustach swojego właściciela. Nawet gdy mały psiak coś spsoci, to bardzo ciężko jest go ukarać ze względu na jego słodycz. Wiele się im wybacza, ale też wiele zawdzięcza. W tym przypadku mały usłyszał kogoś za drzwiami, a jego reakcja na niespodziewanego gościa jest niesamowita.

Szczeniak i jego obecność w domu przynosi wszystkim wiele radości. Nie można nie uśmiechnąć się na widok małej kuleczki futerka, która dopiero poznaje otaczający ją świat. Wystarczy jedno spojrzenie, by się w nim zakochać. Widok małych psiaków jest tak rozczulający, że nie można się napatrzeć.

Młode psiaki oprócz wrodzonej słodkości i niewinności mają też do siebie to, że czegokolwiek by nie zrobiły, to opiekunowie i tak im wybaczą. Przecież ciężko się gniewać na takie słodziaki. Oczywiście starsze psy także są wspaniałe i wnoszą dużo uśmiechu do życia, one jednak nie są takie skore do psot i rozumieją już, co się dzieje na świecie.

Szczeniak czeka przy drzwiach

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mały psiak, który został uchwycony na nagraniu, rozczula, ogrzewa serduszko i powoduje, że chce się go głaskać w nieskończoność. Został pozostawiony sam w domu podczas gdy jego opiekunka wyszła z domu. Na filmie widać moment w którym psiak słyszy dzwonek do drzwi. Natychmiast reaguje, podbiegając do nich. 

Jeszcze tego nie wie, ale za drzwiami znajduje się jego właścicielka. Szczeniak nie orientuje się zaraz po otwarciu drzwi, kto przyszedł. Dopiero po upływie kilku sekund dochodzi do niego, że to jego ukochana pani. Na początku nawet nie chce do niej podbiec, tylko stoi w miejscu i uroczo merda ogonkiem.

Dzisiaj grzeje: 1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje Jan Szyszko. Znamy nieoficjalną przyczynę śmierci
2. Smutne informacje o mamie brutalnie zamordowanej 10-letniej Kristiny. Nie jest dobrze

Radość tego psiaka jest przeogromna, gdy w końcu podbiega do właścicielki. Próbuje się na nią wdrapać, liże po twarzy i zaczepia łapką. Robi wszystko to, po czym można poznać szczęśliwego psiaka. Radość jego właścicielki też jest ogromna. Nie mogła się spodziewać, że szczeniak przywita ją w tak uroczy sposób.

Najlepsze newsy dnia: 

  1. PiS zapowiedział OLBRZYMIE zmiany w zakazie handlu w niedzielę. Wejdą już niedługo
  2. Karel Gott nie żyje. Na jaw wychodzą przerażające szczegóły
  3. Planujesz zakupy w Biedronce? Lepiej uważaj, bo możesz dostać bardzo wysoki mandat
  4. Słowa Rydzyka o grzechu odbiły się już echem w całej Polsce. Teraz to dopiero dolał oliwy do ognia
  5. 2 miesiące po tragedii Agnieszka Woźniak-Starak szczerze o śmierci męża. Jej słowa rozdzierają serce

źródło: newsner

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News