Nie możemy wytrzymać ze śmiechu, szczeniaczek "zaatakował" bobasa. Najlepszy film, jaki dzisiaj zobaczycie

Nie możemy wytrzymać ze śmiechu, szczeniaczek "zaatakował" bobasa. Najlepszy film, jaki dzisiaj zobaczycie Źródło: youtube.com Ben

Szczeniak z marszu został bohaterem nagrania, które można obejrzeć pod naszym artykułem. Przysięgamy, że to najsłodsza rzecz, którą zobaczycie po trudach dzisiejszego dnia. Z uśmiechem patrzy się na niesamowitą więź dziecka i zwierzęcia.

Szczeniak "zaatakował" bobasa, a mama malucha nagrała tę piękną chwilę. Nagranie bije rekordy popularności, odtworzono je już ponad 14,7 mln razy. Nie da się tego obejrzeć tylko jeden raz.

Pod nagraniem została dodana notatka pełna grozy

Mały szczeniak rasy yorkshire terier "zaatakował" bobasa. Mama chłopca postanowiła w zabawny sposób opisać film, dlatego pod nagraniem zamieściła opis pełen grozy. Internauci rozpływają się nad uroczym wideo, w którym szczeniak usilnie stara się zwrócić na siebie uwagę dziecka oraz obskakuje je na wszystkie możliwe sposoby.

- Plaga, która ogarnęła Amerykę, znowu się zbliża. Nasz niewinny syn zostaje brutalnie zaatakowany przez tę krwiożerczą bestię. Władze są bezradne wobec tego zagrożenia. Zanim pojawiła się miejscowa policja, miniaturowe przerażenie ogarnęło następną ofiarę. Ludzie, błagam was, nie pozwólcie tej dzikości trwać. Zagrożenie yorkiem musi zostać wyeliminowane - napisała mama chłopca.

Szczeniak jest tak słodki, że można dostać cukrzycy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Piesek jest niewiele mniejszy od i tak niedużego dziecka. Tym bardziej nagranie jest przezabawne i słodkie. Piesek na początku atakuje plecy bobasa, a potem przypuszcza atak od przodu. Staje na łapkach, bacznie obserwuje ruchy dziecka, a potem nie przestaje go lizać i stara się dosięgnąć do jego twarzy. Maluch jest wyraźnie rozbawiony, a chwilę potem leży już na kocu. Przegrał walkę, a szczeniak w ramach zwycięstwa pokazuje swoją przewagę i nadal przeprowadza atak.

Dzisiaj grzeje: 1. Potwierdzono zakażenie w TVP. Telewizja wydała specjalny komunikat

2. Katarzyna Dowbor podzieliła się radosną nowiną. Jej rodzina właśnie się powiększyła, uratowała niewinne życie

3. Polacy już nie mają co się łudzić. Rząd premiera Morawieckiego podjął ostateczną decyzję
 

- Gdy oglądam ten filmik uśmiech sam z siebie pojawia się na mojej twarzy. Piesek i chłopiec na pewno będą najlepszymi przyjaciółmi gdy podrosną! Piękne wideo na rozpoczęcie dnia z dobrym humorem - zachwycała się internautka.

- Sam mam niemowlaka i myślę nad adoptowaniem jakiegoś szczeniaczka. Jestem przekonany, że na pewno się zakumplują, gdy wyobrażam sobie jak moje dziecko bawi się z psiakiem, serce się rozpływa - przyznał jeden z użytkowników.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Owczarek niemiecki myślał, że jego przyjaciel nie żyje. Nagrano poruszające chwile
  2. Urodził się z uszami jak Myszka Miki. Nieprawdopodobne, jak wygląda maltańczyk
  3. Dramatyczna sytuacja zakonnic z Piszkowic. 26 osób zagrożonych, w tym 7 dzieci
  4. Gigantyczne problemy jednego z banków w Polsce. Jego klienci stracą wszystkie pieniądze?
  5. Monika Kurska nie miała łatwo. Były mąż, Jacek Kurski chciał wykorzystać jej sytuację finansową?
  6. Przestraszona suczka dzielnie stała przy ruchliwej drodze. Nie chciała odejść, miała bardzo ważny powód

Źródło: YouTube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News