Szczeniak na poboczu
facebook.com muttsnmittens
Monika Majko - 7 Czerwca 2020

Myślał, że szczeniak został porzucony. Gdy spojrzał na jego ogon, zrozumiał co się stało, nie mógł powstrzymać łez

Szczeniak został przez niego znaleziony na poboczu drogi, mężczyzna był przekonany, że ktoś po prostu porzucił malucha. Kiedy przyjrzał się psu z bliska, zauważył przerażającą rzecz. Suczka cierpiała przez wiele dni, spotkało ją niewiarygodne okrucieństwo.

Szczeniak leżał na poboczu drogi. Przechodzeń myślał, że ktoś go po prostu porzucił, prawda okazała się jednak dużo grosza. Kiedy mężczyzna przyjrzał się maluchowi, zrozumiał, jak wielkie okrucieństwo go spotkało. Zwierzak cierpiał przez wiele dni, to niewiarygodne.

Szczeniak cierpiał przez wiele dni

Przechodzeń w Singapurze dostrzegł leżącego na poboczu drogi szczeniaka rasy golden retriever. Poruszony widokiem zwierzaka mężczyzna, podszedł do psa i podniósł go z ziemi. Wtedy dostrzegł, że maluch jest w bardzo złym stanie. Natychmiast zabrał go kliniki weterynaryjnej, nie mogąc uwierzyć w to, co spotkało szczeniaka.

Maseczki ochronne reakcja kobietyPolicjant zatrzymał kobietę i spytał, gdzie ma maseczkę. Odpowiedź przechodzi najśmielsze oczekiwaniaCzytaj dalej

Zwierzak był zaniedbany, jednak nie to było najgorsze. Okazało się, że w tylej części ciała brakuje mu ogona. Zamiast niego miał ranę, która zdążyła się zanieczyścić i pokryć robakami. lekarze natychmiast zajęli się małą suczką, która ogromnie cierpiała. Wszyscy zadawali sobie pytanie, w jaki sposób doszło do takiego uszkodzenia ciała szczeniaka. Kiedy weterynarze zbadali ranę, nie mieli wątpliwości, że suczkę spotkało doznała przerażającego okrucieństwa.

Lekarze są niemal pewni, że ktoś umyślnie wyciął szczeniakowi ogon

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Magda Narożna - nieznane wydanieMagda Narożna pokazała niebywałe nagranie. Nie znaliśmy jej w podobnym wydaniu, przecieramy oczy ze zdumieniaCzytaj dalej

Jeden z wolontariuszy pracujących w klinice zrobił suczce zdjęcia i podzielił się jej historią z internautami. Sam Chan poinformował, że szczeniak został nazwany Shorty i czuje się już lepiej. Według mężczyzny uraz zwierzaka został spowodowany przez człowieka, który w brutalny sposób okaleczył małe zwierzę.

– To z pewnością nie jest przypadek. Rana była zbyt czysta. To po prostu okrucieństwo wobec zwierząt – twierdzi mężczyzna.

Dzisiaj grzeje:

1. Niestety, już się zaczęło. Trąba powietrza uderzyła w jedno województwo, są porażające nagrania

2.Porzucony przy drodze szczeniak bał się ludzkiej dłoni. Niewiarygodne, jak zmienił się dzięki miłości i wsparciu

Na szczęście Shorty trafiła pod dobrą opiekę. Powoli wraca do zdrowia i czeka na kochający dom, w którym tym razem człowiek okaże jej miłość i troskę, a nie bezmyślne okrucieństwo.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szczeniak miał jechać na śmierć. Został uratowany w ostatniej chwili, jego zdjęcia są niewiarygodne
  2. Pies codziennie robi dla dziecka niesamowitą rzecz. Kamery wszystko nagrały, wideo jest powalające
  3. Lata temu bezdomna kobieta zwróciła się do Zbigniewa Wodeckiego. Reakcja zwala z nóg, dziś mało kto pamięta
  4. Basia Kurdej-Szatan wystosowała pilny apel do fanów. Potrzebna ogromna kwota, chodzi o zdrowie
  5. 3 znaki zodiaku muszą się mieć na baczności, jeśli się nie opamiętają, zbankrutują. Pieniądze się ich nie trzymają
  6. Dramat zwierząt trwał miesiącami. Tonęły w ciałach innych czworonogów

Ślub - śmierć narzeczonegoNarzeczony umarł tuż przed ślubem. Postanowiła zrobić sesję, nie zobaczycie dziś nic smutniejszego niż jej zdjęciaCzytaj dalej

Źródło: Kochamy Zwierzaki

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News